Sizce Üniversiteler Bahar Döneminde Yüz Yüze Eğitime Geçmeli Mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Biliyorsunuz, Milli Eğitim Bakanlığı, 1 Mart itibariyle okulları kademeli olarak açılacağını açıkladı. Bugün aynı zamanda YÖK de Sağlık Bakanlığı'ndan üniversitelerin açılmasına dair görüşlerini isteyen bir rapor talep etti. Bu sene güz döneminde de MEB okulları kademeli olarak açarken üniversiteler uzaktan şekilde eğitim vermişti. Ülkenin çok büyük bir kısmı aşılanmadığı ve üniversite öğrencilerinin ilkokul ve liselere öğrencilere göre şehir içi ve şehirlerarası ulaşımının çok daha yoğun olduğunu varsayarsak ben üniversitelerin açılmayacağı kanaatindeyim. Zaten birçok üniversite bu dönem de uzaktan şekilde eğitime devam edeceğini açıkladı. Twitter'da son zamanlarda üniversitelerin açılması için birçok tweetin gündem haline geldiğini de gördük. Sizce üniversiteler bahar döneminde yüz yüze eğitime geçmeli mi? Ben mutasyonlu virüs de ortaya çıkmışken sadece üniversitelerin değil hiçbir okulun açılmayıp en azından aşılanma çalışmaları biraz daha ivme kazandıktan sonra açılması taraftarayım.
    eflayilmaz
    Eğer normalleşmeye başlıyorsak, bunun başlayacağı yer tabii ki eğitim kurumları olmalı. Üniversite öğrencileri de bir senedir uzaktan eğitim alıyor ki bu eğitimin ne kadar yararlı olduğu tartışılır
     tachycardia
     Kargaşa çıkar açılırsa bence. Özellikle şehir dışına ilk kez gidenler kalacak yerdi şuydu buydu ayarlamaları ile uğraşacaklar, e virüs de daha durulmadı malum. Uzaktan olması herkesin hayrına olur.
      eski_bi_tanidik
      Mutsnt virus yayılıyor bok açılır
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.