Sizce Ülkenin En Acil Çözülmesi Gereken Sorunu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   emrecanmalkoc
   Avrupa'nın gene bizi kıskandığı bir günden merhaba.Bildiğiniz üzere ülkemiz artık dağlarında çiçek açan değilde dağı bile özelleştirip botanik yapan bir hale geldi.Bunun yanı sıra keşke tek derdimiz bu olsa! maalesef güzel ülkemizin burnu zamlardan, cinayetlerden ve bunu gibi birçok olaydan kurtulmuyor.Peki,sizce ülkenin şuan en acil şekilde ve ilk olarak çözmesi gereken sorun nedir?Hadi aşağıda tartışalım.
    tsukyomi
    Dinle gelen leş Arap kültürü en büyük sorun. Bu kültür tamamen güçlüye ve zalime biat etme, açgözlülük, vandallık, pedofili, kadınları aşağılama ve öldürme, kendinden olmayanı yok etme, riyakarlık ve yozlaşma üzerine kurulu. Siyasal İslam geldiğinden beri ekonomi çöktü, pedofili ve kadın cinayetleri arttı, fakirlik arttı, ordu Afrika kabilesiyle bile çatışamaz oldu, adalet yok, çocuklar güvende değil, hayvanlar bile güvende değil, yozlaşma desen grafik parçalıyor, insanlar sümüklü zalimlere biat ediyor. Ve toplumun korkarım büyük bir kesimi bundan gurur duyuyorlar utanmadan. Çözümü ise biraz sert ama etkili. Öncelikle iş yaparken din unsurları kaldırılacak. Adliye koridorlarında, kışlalarda, okullarda din unsurlarının işi yok, işi olan derhal atılacak işinden, laiklik ve liyakat tekrar her alana sirayet edecek. Aileler çocuk yetiştirme ve sosyal yaşam konularında zorunlu eğitime alınacak. Arap kültürüne ait her şey propagandanın gücüyle ötelenecek (ki bu propagandalar doğruları içeriyor), bu kültürle yaşayanlar sadece turist olarak kalacak, zira bu kültür gördüğümüz üzere yayılmacıdır. En fazla 5 sene içinde görün Türkiye'yi. İsterseniz Nazi deyin ama haklı oldukları bir şey vardı; her kültürün yaşam hakkı yoktur. Görüldüğü üzere yaşamaması gereken kültürler bir ülkeyi böyle çürütebilir.
     catherine-earnshaw
     Aç karnımızı doyuramazken, köle gibi çalışıp hak ettiğimiz parayı kazanamazken, çocuklar okula aç giderken, Araptır Afgandır hiçbirinin çaresine bakamayız.
      deniz_yesili
      ankaranın denizliye uzak olması
       jarlvarg
       Aziz Nesin, “Türk insanının yüzde 60'ı aptaldır” sözünden dolayı defalarca dava edildi fakat bu davalardan beraat etti. Mahkemelerin kabul ettigi bu aptallik ve onun getirdigi yönetici seçimleri en büyük sorun bence
        a.l.p.o.l.l.o.n
        Dolarizasyonun minimuma indirilip kendini kapatıp içten üretimi artırmalı. En başında zaten lirayı yarıştırmakla hata ettik ardından destek uğruna ülkemizi pazarladık ama hiçbir şey için geç değil.
         ve_sair
         Adalet
          eski_bi_tanidik
          Bence ülkenin değil dünyanın. Elon muskla anlaşma yapalım. Tüm orospu çocuklarını marsa göndersin. O zaman dünyada kalan bir elin parmağını geçmez gerci. Olsun mis.
           kartal-gol-gol-go
           ekonomi sağlık sistemi eğitim sistemi siyaset adalet kutuplasma
            demiryolcu-behic-54
            Kesinlikle ekonomi, bu memleket işsizlikten kurtulmalı ve bir an evvel zenginleşmelidir. Eğer zenginleşmez ise ne cehaleti çözer, ne de diğer sorunları... Not: Bu olay tabii ki en önce 13 milyon sığınmacı primat deport edildikten sonraki olay...
             zubeydekamalak
             Dine saldıranlarda en az dini kullananlar kadar suçludur
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.