Sizce Son 15 Yılda Dünya Genelinde Kadınlar Yüceltiliyor mu? Kadın Adamın Bir Yerlerini Morartsa Sorun Yok Kıza Bir Tokat At Hemen Linç
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hgyboikizler
   ornek verin veya yorum yapın
    mrsnl33
    Baska ülkeleri bilmiyorum ama bizde kadının yuceltildigine hiç şahit olmadım.Ayrica hiç haberdemi seyretmiyorsun kardeşim?Her gün bir kadın cinayeti haberi var.Ayrica delikanlı insan kadına el kaldirmaz
     kanatsiz-balik
     kadınlar....yüceltiliyor.... Haklısın tabutları el üstünde gidiyor.... "ölmek istemiyorum" diyen bi kadın (Emine Bulut) "anne lütfen ölme" diyen bi çocuk (Emine Bulut'un Kızı) "çok acı çekmiştir kızım, keşke kurşunla öldürselerdi" diyen bi anne (Özgecan ın annesi)
      eski_bi_tanidik
      Kadinlar yuceltiliyor mu? Hem de son 15 yılda? Hem de bu kadar kadjna şiddet olan devirde? Ben buna gülerim. Ulan sizin dünyadan hicbiseyden haberiniz yok mu? Kadınlar asil asagilaniyor. Kadın bi adama durduk yere vurmaz. Adam bisey yapmıştır ki vurmuştur. Bisey yapmamış da olsa adam kendini savunabilir. Ama Kadınların hiçbir suçu olmadığı her şiddet uygulanıyor Cok örneklerini gördük. Kadinlar kendilerini nasıl savunsun karşısında hayvan oğlu öküz bi adam varken???
       merivella
       Nasıl başlıklar çıkıyor ya böyle ayrıca kadınlar yüceltiliyor mu gerçekten bunu diyorsan dünyadan haberin yok
        efla_tun
        bence şiddet tamamıyla yapılmaması gereken bir şey kadın olarak erkeklere yapılan şiddetide savumuyorum.Erkeklerin ön plana çıkma sebebi ise çoğunlukta olmalarıdır.Yani dayak yiyen kadın ve erkek arasındaki farktan bahsediyorum.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.