Sizce Koronavirüsün Akıbeti Ne Olur?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   herseyinaktivisti
   Bayram tatilinde her yer doldu taştı biliyorsunuz. Hatta o kadar doldu ki şiledeki Ayazma plajında filan iğne atsan düşecek yer yoktu. Polis başka yerlere gidin dedi. Bence corona gümbür gümbür geliyor. Ya ikinci dalga gelecek ya da tek dalga yükselecek tekrardan
    obiyagmur
    Biz tedbir almazsak (ki hiç almıyoruz) durum dahada vahim hale gelicek.
     matruskaa
     Tedbirlerin esnetilmesine ve de uyulmamasına binâen tekrardan yükselecek gibi duruyor. Kendilerini düşünmeyenleri anlarımda , başkasının hayatını da tehlikeye atıyorlar ya ona inanamıyorum. Biz çünkü bayılıyoruz sıcacık havada maskeyle gezmeye.!!
      detokssuyu
      Tez zamanda hayatımızdan def edebiliriz inşallah. Bir üç yılımızı alır düşüncesindeyim ama. Zaten bu korku ve tedirginlikle yaşamaya çalışmaz ömrümüzü kısaltıyor.
       peripedia
       Umarım bir an önce hayatımızdan çıkar. Tabii bu bizimle doğrudan alakalı. Biz tedbir almadığımız müddetçe bitmeyecek ama lütfen bir süre daha tedbirleri uygulamaya devam edelim.
        mrlawyerkk
        Hayır olacağını sanmıyorum bu saatten sonra. Hele bayram manzaraları virüsü hayatımızdan kolay kolay çıkaramayacağımızın kanıtı gibi. Tedbir almıyoruz, önemsemiyoruz. Maske bile takmayanlar var aramızda hala. Ürkütücü tablolarla çok yakın zamanda karşılaşabiliriz.
         enemyplayer
         İspanyol gribi iki yıl sürmüş 🙏
          okadin
          Hayatımızdan tamamen çıkacağını sanmıyorum artık. Vakalar azalabilir hatta bir ara unutabiliriz ama uzun vadede bu gerçekle yaşamak zorunda olacağımızı düşünüyorum.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.