Sizce Evlenir Evlenmez Çocuk Yapmak Doğru mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Bu biraz evlenme sebebine göre değişir ama günümüz Türkiye'sinde insanlar genelde birlikte yaşamayı legalleştirmek için evleniyor. Eşinle daha bir sene aynı evde yaşamadan hamile kalmak ve çocuk beklemek bana nedense doğru gelmiyor. Daha eşinle kaliteli vakit geçiremeden çocuğun çıkması ve sorumlulukların dörde beşe katlanması tahammül vs. gibi birçok sorunu beraberinde getiriyor. O yüzden ben evlenir evlenmez çocuk yapılmasını mantıklı bulmuyorum.
    domatescokpahali
    korunmasız ilişkinin kaçınılmaz sonu olsun diyede uğraşmam olmasın diyede uğraşmam ne kadar kaliteli vakit geçirirsem o kadar iyidir benim için ama hemen cocuk olayına sıcak bakmıyorum
     myheartofstereo
     Bence yanlış ilk önce eşinle yaşaman lazım en az bir iki sene çünkü çocuğu birlikte büyüteceksiniz sonuçta yani. Huzursuz bir ailede büyümemesi lazım bence bir çocuğun.
      lellu
      Bence hiç çocuk 🤷‍♀️
       mrsnl33
       En doğrusu, çiftin bu konuyu evlenmeden önce arasında konuşup anlaşması; Çocuğu da beraber karar verdikleri zaman yapmaları bence
        eliff04
        Eğer birlikte yaşamak için evlenmişsen hayır. Ama zaten birlikte yaşıyorsan vr çocuk için evlendiysen neden olmasın
         sedefartuny
         Hiçbir şart ve koşulda değil emin olabilirsiniz bundan. Gezin, tozun, evliliğinizin keyfini çıkarın. Çocuk ilerleyen dönemlerde de olur.
          iceel
          "Günümüz Türkiyesinde insanlar birlikte yaşamayı legalleştirmek için evleniyorlar" sözü tuhaf geldi. Tüm dünyada böyle değil mi. Zaten evlenmenin anlamı bu. Birlikteliği hukuk zeminine oturtmak. Çocuk konusuna gelirsek kaç yaşında evlendiğinize göre değişir. Otuzlu yaşların sonlarındaysanız ve birden fazla çocuk istiyorsanız çok da gecikmemek gerek.
           peripedia
           Değil değil. Hele bu ekonomik kriz atmosferinde hiç değil çok pişman olursunuz inanın.
            android_dahaiyi
            bu devirde çocuk yapan salaktır
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.