11
11.7.2020
Sizce Erkeğin Kazancı Ciddi İlişki İçin Önemli midir?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   tc-atilla-bayimli
   sizce nedir ne kadar olmalıdır aylık 7000 mi 2000 mi yoksa 15000 mi
   0
    ilsasilem
    Öyle diyenler, Hiç aşka düşmemiş olduğunuz öyle belli ki. Aşık olunca hiçbir şey görmüyor gözünüz, haberiniz olsun
     peripedia
     Sadece ve sadece kendini geçindirebilsin, baba parasından uzak kalsın yeter. Cinsiyetçilik yapmak istemiyorum ama günümüzde birçok erkek baba sermayesi ile hayatını idame ettiriyor. Kimseye muhtaç olmadan kendi hayatını devam ettirebilsin. Partner için de aynı durum geçerli. Kendi hayatını kendi kazanan iki insanın arasında maddiyat kaynaklı bir sorun olacağını düşünmüyorum.
      sedadrgun
      çok çalışan az kazanan bir adamla ciddi bir ilişki yaşarım. Fakat tembel ve boş boş oturan ama aileden zengin yada bir şekilde zengin bir adamla ciddi hiç bir şey yaşayamam. Bence önemli olan çalışkanlık. çok kazanmış az kazanmış çok da mühim değil benim için. Sonuç olarak hayatta herkesin başına bir iş gelebilir zengindir fakir kalır, fakirdir zengin olur hayat bu. Ama hayatın tüm şartlarında karakterinden ödün vermeyecek adamlar önemli.
       plazacalisani
       "Birini sevdiğin zaman herhangi bir şeyin önemi var mıdır?" diye sorulması gerek aslında. Tabi ki de günümüz ilişkileri, daha doğrusu belki de gerçekten birbirini sevdiği için ilişki içinde olan çiftler kaç tanedir ki? İlişkiler statüden, hırstan, elde edememekten, hava atmaktan filan besleniyor. O nedenle önemli olacaktır.
        rocknrollbabe
        Çoğunluk için önemli
         fuind
         Eskiyle kıyaslarsak daha önemli olduğunu inkar edemeyiz. Eski insanlar (50-90) epey yokluk gördükleri için yetinmek onlar için hayatın her alanında geçerli bir görüştü. Sevgi, saygı, çaresizlik, korku, ... Bunlardı eskileri bir arada tutan. Günümüzde ise sosyal medya araçları ile yaptıklarını insanların gözüne sokma geleneğine başlamak/devam ettirmek isteyen insanlar hiç de azımsanacak kadar değil. Bunu 2300 tl alan emekçi ile yapamazsın. Velhasıl kelam ben bu olaya biraz daha realistik yaklaşarak şöyle diyebilirim: Aşka, sevgiye dayanıp 'kendini geçindirsin yeter, çabalasın yeter (2300 tl ile geçinebilir)' nidaları düğüne hazırlık sürecinde, evlilik döneminde ve çocuklu dönemlerde yerini 'Allah belanı versin, nereden evlendim seninle, annem zaten evlenme demişti' veryansınlarına bırakabilir.
          cokbilmisdegilcokbilen
          Valla bu devirde her iki tarafınki de önemli. Ciddi ilişki dediğiniz evliliğe giden yolsa çokça önemli eğer 2 gün sonra çocuk yapacaksan. Çocuk yok biz kendi yağımızda kavruluruz derseniz o ayrı.
           mobidik
           toplam gelire bakılmalı.
            zeynebio
            Elbette önemli. Erkek evin reisidir diye boşuna dememişler.
             zodyakli
             Bir şey söyleyeyim mi, burcu daha önemlidir.
              sozdedegilgozde
              Para bu kadar önemli değil arkadaşlar ya. Birlikte muhabbet edebilmek vakit geçirmek bence çok daha kıymetli.
               enemyplayer
               Yani sadece erkeğin değil de düzgün bir yaşam için iki kişinin toplam geliri önemli tabi
                daisyyy
                eee önemli tabii şimdi kendinizi kandırmayın. Erkeğin kazancı iyi olunca biz kadınların da keyfi iyi oluyor. Bu bir gerçek.
                 benita
                 Ciddi ilişki değil geçinmek için önemli artık
                  hysosiri
                  Erkeğin de kadının da kazancı aylık 10bin liranın altında olmamalıdır doğacak çocukların selameti için yatırım yapılmalıdır asgari ücretle çalışan insan çocuk evlense bile çocuk yapmamalıdır
                   moonlight3rd
                    zimbo
                    Önemli olmaz mı kanka bildiğin cebimize bakan insan çok! Cüzdan ne kadar kabarık olursa o kadar mutluluk demek anladın mı!
                     atayurt00
                     Değil diyenin açıklamasını merak ediyorum 😊
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.