Sizce Din ile Dalga Geçilmesi Doğru mudur?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plsdontmanipulateme
   Allah hidayete erdirsin.
    mrsnl33
    Sonuçta çoğunluğu müslüman olan bi ülkede yaşıyorsun, hele de kadir gecesinde böyle bi paylaşım yapmaları hoş olmadı bence. Tamamen dini değerlerle dalga geçilmek için yapılmış.
     who-am-i
     Aklıma Şathiye geldi açıkçası din temelde bir inanç ve dalga geçilmesini hiç doğru bulmuyorum
      philadelphia
      Sadece din değil kimsenin değer yargılarıyla dalga geçilmemeli. Aklına yatmaz, benimsemezsin, uç gelir lakin yine de dalga geçmeni gerektirmez bu.
       caresizcare
       Fotoda ki kişilerin her biri ayrı ayrı terbiyesiz. Böyle konuları konuşarak büyütmeyelim ki kendilerini Bi halt sanmasınlar
        lazycat
        Dalga geçilecek ne varsa dalga geçilmeli sadece din için degil bu
         leb
         Yeter ki dalga geçmek isteyim her türlü değerle dalga geçerim
          coronavirus
          Yobaz dolmuş burası da... Çoğunluğu Müslüman olan bir ülkede yaşıyorsuncular ile inanmıyorsan da saygı duycular... Söz konusu fotoğrafı kendi sosyal medya hesabından paylaşmış şahıs... İstediği her şeyi yazabilir. 'Halkı kin ve tahrikten' soruşturma başlatıldı fotoğraf için. Halkı kin ve tahrik eden paylaşımı yapan mı yoksa normalde 100 kişinin göreceği ifadeyi sosyal medyada paylaşıp ülkenin gündemi haline getiren mi? Evet doğrudur. Alay edilebilecek her şeyle alay edilebilir. Bu Allahınız da olabilir, peygamberiniz de diğer dogmalarınız da... Başlığı açan da yobazların ekmeğine yağ sürmüş devam böyle aferin ;)
           silivri
           Madem çoğunluğu müslüman olan bir ülkedeyiz derhal bu insanları linç edip kızlarla 9 yaşında mı evlenilir, 6 yaşında mı yoksa regl olması şart mı? Onu tartışalım.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.