Sizce Bir Erkekte En Kötü Burç Hangisi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hayri-cemil-gulle
   Herkesin illallah ettiği bir burç vardır erkeklerde...
    kai-hiwatari
    Erkekte önemli olan burcu değil işlevidir
     utumasasiilekayanadam
     Bir akrep erkeği olarak kınıyorum sizi akrep diyenler.
      thetalentedmrripley
      Eveeet kim hangi burçtan kazık yedi isimli bölümümüze hojjgeldiniz
       venussss
       En kötüleri nedenleriyle birlikte sıralıyorum: Koç: Egosundan burnunun önünü bile zor görür. İkizler: Akıl almaz bir çapkınlığa sahiptir olmaz. Aslan: Her türlü aldatır arkadaşlar çünkü gözü gerçekten açtır. Akrep: Dünya üzerine gelmiş en ama en anlaşılması zor, flörtöz, çapkın, sinsi saymakla bitmez hepsi var yani. Ne yazık ki bir tane yok hepsi birbrinden kötü diyebiliriz.
        yagmuuradam
        Ne etti size bu akrepler yaaa :) Akrep erkeği maçodur, kıskançtır, sevdiği kadını sahiplenir her türlü fedakarlıktan kaçınmaz. Daha ne istiyosunuz :)
         patilik
         bence yengeç ve balık. çok ağlak oluyorlar
          catherine-earnshaw
          Bir doğum haritasını bütün olarak ele aldığımızda birçok konum var bir erkeği tehlikeli yapan. Akrep etkisi alan Boğa ve Koç burçlarına, boynuzlulara genel olarak dikkat edilmeli bence. Adı üstünde boynuzlamaya müsait ve huyları da hiç çekilmez. Boğanın o sivri dili ve Koçun karşındakine zarar vermekte tereddüt etmemesi... Ay burcu Akrep olan erkek de ayakta uyutur, girmediği bok çukuru kalmamıştır. İkizler erkeği hiç olmazsa ne bok yediğini bir şekilde belli eder; anlarsın huyundan suyundan, duramaz, yırtıktır. Pirincin içindeki siyah taştan değil beyazdan taştan korkacaksın.
           ketcaplisarma
           Koç ve ikizler. Hele hele ikizler hiç olmasın hiç sevmem ikizler burcunu özellikle de erkeklerde. Genellikle kişiliksiz oluyorlar. Sizi anında satabilirler. Bunlara güven olmaz. Çok değişkenler. Ayy bir de baya egoları vardır çok bilmişlerdir 🤢🤮🤮 Allah izak tutsun. Onlar sağa ben sola nsnsnssn
            kusursuzlugunkusuru
            İkizler burcu kesin bilgi.
             Melismonroe
             Basak burcu tabii ki
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.