Sizce Açık Hava Konserinde Sigara İçilmeli mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   trueliving
   Çok istediğim keyifle beklediğim Cem Adrian konserine gitmişim. Her şey istediğim gibi ön sıradayım, Cem Adrian tam karşımda hem görüyorum hem sesini duyuyorum , zaten şarkılarıyla mest oluyorum derken yandan gelen, sigara dumanıyla keyfimin kaçması.
    busecikcik
    açıkhava konserinde değil sokaklarda da içilmemesi lazım. önümde yürüyen adamın dumanını solumak zorunda mıyım ben yaa. konsere gidip o dumanı solumak zorunda mıyım?
     talihsizinteki
     içilmeli
      killforyou
      İçiyoruz içeceğiz
       absurdizm
       Sigara için özel alanlar olsun diyeceğim ama buna uyan yok. Bir kere havaalanında dumansız hava sahasında millet sigara içiyordu, gidip güvenliğe şikayet ettim bende içiyorum diyo adam. Mal bunlar mal
        yabadabadu
        sigara komple yasaklanmalı. iradeli olun biraz aq. iradesizler
         oedon
         Kimse kimseyi sigara dumanıyla rahatsız etme hakkına sahip değildir. Sigara içen bir birey öncelikle çevresine vereceği rahatsızlıktan ötürü izin almalıdır. Kaldı ki hayatımda “sigara içeceğim, rahatsız olur musunuz” sorusunu toplasam üç kere duymamışımdır. Genelde sigara sorusuz suhalsiz yakılır ve kimsenin fikri ve onayı beklenmez. Bu yanlış bir harekettir. Özellikle halka açık alanlarda pandemi öncesi sokaklarda üzerime gelen dumanı genelde sahibine geri yollamak gibi bir huyum vardı. Genelde ilgili hareketten sonra ters bakışmalar beraberinde gelirdi. Kimseye sigara için veya içmeyin demiyorum ancak çevrenizde bundan rahatsız olabilecek bir insan topluluğunun olduğunu ve yalnız yaşamadığınızı unutmayın. Bu hususta zehri yayan sigara kullanıcısı olduğu için halka açık alanlarda dikkat etmesi, izin istemezi gereken tütün kullanıcısıdır. Bu arada konu sigaradan açılmışken, niktonin bağımlığı modern insana Neandertallerden miras kalmıştır. Fun fact olarak köşede bulunsun. 🚬
          moon_night
          astım vb. rahatsızlığı olanlar var, onları da düşünmek gerekiyor. içilmemeli bence
           detokssuyu
           Açık hava diyor. İçilebilir bence. Orada içme burada içme ne yapacak bu sigara kullananlar. Bu kabinlerle gezmeleri gerek o zaman.
            gilad-pellaeon
            açık havada içilebilir
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.