Siyasi Görüşü Farklı Olan Biriyle Aynı Masada Oturmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sebnemsertuna
   Ortam kızışıyorsa derhal oradan kaçılmalıdır.
    djsinemovic
    Nolcak sanki insanlarla siyaset dışında konuşacak şey mi yok? İyi insansa varsın düşüncesi farklı olsun, başka konulardan konuşur hiç deşmem orayı. Üniversite 2de bir ders için kurayla ödev grupları seçilmişti de hem siyasi hem de dini inancımız birbiriyle alakasız 2 kişiyle grup olmuştuk. En eğlenceli sömestrlardan biriydi. Her masayı siyaset meydanı gibi görmeye gerek yok
     bosvermisfalan
     En sevdiğim ortam. Farklı görüşten insanlarla konuşmayı seviyorum. Tabi saygı çerçevesini aşmadığı sürece.
      fuind
      Biri ile sırf siyasi görüşün örtüşmediği için aynı masayı paylaşmamak yada onları dışlamak düpedüz hoşgörüsüz, eleştiriye kapalı ve kutuplaştırıcı bir davranış. Sanırım başımızdaki zatları eleştirirken fazla acımasız davranmışız. Halk da pek farklı değil.
       burakb_
       Farketmiyor tamamen zıt görüşlü olduğu halde çok yakın arkadaşlarım oldu. Hoşgörü önemli. Eğer takım tutar gibi parti tutmayan biri ise ve bir takım konuları mantık çerçevesi içinde beraber tartışabiliyorsanız benim açımdan hiç sorun olmuyor.
        moonlight3rd
        Bir görüşe ait olmak zorunda değilim. Mantıklı ve denge olabilmek yeter. Masaya oturanlarla siyaset konuşmaktan nefret ederim.
         ahpte-pateh
         Arkadaşlarınız ile siyaset tartışmayın. Siyasetçiler hayatlarına aynen devam eder, olan dostluğunuza olur. -Sokrates Böyle bir söz vardı ama Sokrates'e mi aitti emin değilim.
          dr.rock
          Her güzel şey empatiyle başlar
           rcon
           cahil cesareti olmasın yeter. niye oturmayim masaya.
            kisidegildisiii
            Haddinden fazla siyaset konuşan insanların geri zekalı olduğunu düşünüyorum. Dolasıyla kendileriyle aynı masada bulunmam pek mümkün değil.
             bakimermicek
             Bu şey değil mi ya... Bütün akrabalarım...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.