Siyasal İslamcilara Anlatamadiklarimiz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bendemistimama
   Islam sekil dini degildir. Her Iyi insan dindar insan degildir,olmak zorundada degildir. Namaz kilan bi insan hirsiz yolsuz rusvetci olabilir. Insan haklari dinlerden ve inanclardan daha onemlidir. Kadinlar erkeklerin gerisinde degildir, onlarin hizmetcileri degildir. Erkekler de onlarin sahibi degildir. Hayvan haklari ve diger tum canli haklari kutsaldir. Herkes sizin gibi dusunmek,giyinmek, veya inanmak zorunda degildir. Toplumda diger cinsel gruplar vardir. Tanri ve peygamber sevgisi onlara korkudan once ogretilmelidir. . . . . (Simdilik aklima gelenler)
    gregory_
    Yorma kendini buradakiler biliyor bunlari, anlatman gerekenler de anlamama inatlarina devam edecek. Seviyorsan birazdan bol küfürleriyle destek vermeye gelirler. Sonuçta körler sagirlar birbirimizi agirlariz.
     mehmet_08
     Sümer mitolojisinde Tammuz isimli bereket tanrısı domuz tarafından vahşice öldürülmüştür. Bu yüzden Sümer mitinde domuz lanetli ve yenilmesi yasak bir hayvan olarak kabul edilir Tesadüfe bak ki İslamda da domuz haram. Atatürk ısrarla ders müfredatına Sümer mitolojisini koyuyordu. Bu ısrarı ne içindi acaba?
      cinayetvaraga
      siyasette islam olmaz. o siyaset değil duygusal sömürüye girer. Duygusal kapitalizmin lanet misyonerleridirler. hepsinin canı cehenneme.
       sairsel
       Böyle tiplerle muhatap bile olmam! Çünkü bunların inandıklarını iddia ettikleri dinden bile haberleri yok! Her yerlerinden cahillik akıyor tahammül edemiyorum.
        imailahorsilahh
        İbadet tanrıyla kul arasındadır. Öbür dünyada ki huriler için bu dünyada namaz kılanlar varken bunları anlatma bence. İslammış
         dioberbat
         Allahın olmadığını anlatamıyorum
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.