18
8.11.2020
Şişe Çevirmece Oynuyoruz
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dr.rock
   TARİHE GÖRE yi tıklayın Hey alttaki Dürüstlük mü? Hırsızlık hikayeni anlat Cesaret mi? Çorabının fotoğrafını paylaş (anlık)
    asit
    cesaret diyorum ve Hande'ye akrostiş yazıyorum. hande ande nde de e alttaki doğruluk diyorsan yaptığın en utanç verici şeyi anlat. cesaret diyorsan anlık selfie paylaş..
     handeyakar07
     Doğruluk diyorum. Beni kızdıran tüm sevgililerimin arabalarını çaldım. Benim sorularım- Doğruluk ise: Dio'daki en nefret ettiğin insan? Ama söylemen şart. Cesaretse- Hande Yakar'a onun beğenebileceği kadar güzel bir şiir yaz
      dr.rock
      nobodyy1 doğruluk: Cinsiyetin erkek yaşın 18 filan (tanımıyorum biraz mesajlarına baktım) -- Alttaki kardiş; doğruluk mu? Evetse: Osuruğunu kokluyor musun? cesaret mi? Evetse: nah işareti yapıp fotosunu at
       nobodyy1
       doğruluk: genel kültürlü özgüvenli tecrübeli hey alttaki: doğruluksa: benim hakkımda ne düşünüyorsun? 2 cümle yeter. cesaretse: çoktan açmak istediğin ama yapmadığın bi başlık aç.
        cinayetvaraga
        Doğruluk derim. Ben tuvalette en çok maçları düşünüyorum. çok kupon yaparım orda. Hatta birazdan da yapsam mı pazar kuponlarımı. Aşağıdaki doğruluk diyorsan benim hakkımda aklına gelen ilk 3 kelimeyi söyle. Cesaret ise sana ait olan tırnaklarının fotoğrafını at.
         impluto
         Cesaret dedim. Alttaki doğruluk diyorsan; Tuvaletini yaparken düşündüğün bir kaç şey söyler misin? (Elbette düşünmüşsündür.) Cesaret diyorsan; 60 saniye plank yap, ve yaptığını kanıtlamak için ellerini birkaç saniyeliğine telefona ver fotoğraf at. Neyse al kıramadım.
          absurdizm
          Asit abiye cevap veriyorum. Doğruluk diyorum. Ortaokulda dersteyken yanlışlıkla hocanın kafasına kağıt fırlamıştım. Alttaki doğruluk diyorsan dioda sana yürüyen veya senin yürüdüğün kişiyi yaz. Cesaret diyorsan balkona çıkıp çığlık attığın video paylaş.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.