Sırt Kası vs Karın Kası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Kızlar bu sorum sizlere. Bir erkekte seçme şansınız olsa sırt kası mı yoksa karın kası mı isterdiniz? Benim tercihim sırt kası. Göbek seviyorum demeyeceğim ama karnın sıkı olup olmaması beni çok rahatsız etmez fakat sırt kası varsa bir erkekte 🔥🔥🔥
    berat_redflag
    Rahatsız oldum ve şimdi gidiyorum
     -lucy-
     Bişi dicem Alacakaranlıktaki bu çocuğu yirim.. Maşallah.. Öhöm neyse kendine gel sezgy..
      fairytale-
      Beyin kasi😎
       benita
       Karın kası
        tsukyomi
        Öncelik beyin kasında. Ama karın kası sıkıntılı gibi ya. Ecük uzanayım da sewgi dolayım diyorsun ve kafan kırılıyor, malum sertlik. Sırt kası iyidir sanki. Gerçi onda da ''ju sırta bi çıksan devuşka?'' adlı masaj türü var, sanki taş üstünde yürüyorsun. I choose violen... pardon beyin kası.
         asit
         Anneanne hırkası 🙂
          me_out_bye
          İnsanları objeleştirmeyin. Bu davranışlar ben çocukkene ergenkene iken beni çok zorladı. Erkeğin o.sunu seviyorsunuz yani? Yani sizin için madde önemli yani? O yüzden dünya bu hale gelmiş zaten. O zaman adam/kadın diyor madem bu tutuyor ağa? Olay bu? Yapayım bunu gerisini s.klemeyeyim sefasını süreyim değer eden bu işte diyor. Yani bir .ç karın kası sırt kası yaptı siye dibin düşecek? Peşine peşine gidicen? Sonra sana o kslarla p.çlk yapıp zarar verince üzülme ama. Sen cisme maddeye gidiyon sonuçta? Her genç zamanında başlangıçta fittir. Sonradan insanı hayat yora yora yaşlana yaşlana .çları moralini boza boza seni hayat şartları zor durumda bıraka bıraka insanlar öyle kendini salarsın iyi bakamazsın ya da erken yıpranırsın. Olay bu. Normalde her insanın "default" modu zaten güzeldir hoştur kimsenin "AŞIRI" eksikliği yoktur. Sonradan oluşabiliyor bazı şeyler. Hayatın akışı böyle. Ben top koşturması hoşuma gidiyordu. Bolca onu yapınca haliyle hareket edince vücudun şekilleniyor. Şimdi bu oldu diye ben hiç ilgimi çekmeyen karılar kızların bakışlarına yorunlarına hatta kimbilit daha ileti gidin sözlü tacizlerine belki? Yüz vermeyince pislik yapmalarına maruz kalmak zorunda mıyım? Niye bu tonla "rahatsız edici" olay şimdi? Şuram böyle olmuş oram böyle imiş diye. Kasım çıkmış diye, boyum uzunmuş diye, zayıf mışım filinta gibiymişim diye. Oymuşta buymusta diye. İnsanları bir rahat bırakın kendi hallerinde. Bir musallat olup rahatsiz edip durmayin insanlari. O zamanlar daha tam olgun yetişkin falan olmadigimizdan ortami hayati insan iliskilerinide çozemediğimden çok rahatsiz olmuşumdur. Hiç sevmediğim hareketlerini beğenmediğim biri onume zipliyordu bişe bişe. Göya benim hoşuma gidecek bu? Göya kendisi çok güzel (burada ego da var) (Ona nasil bakmam?!?!????!!!????) Ben seni begendim tamam kabul sen gel benle ilgilen diyor. Kardeşim benim senle bir hukukuk var mı? En ufak konuştuk mu? Hayir. Sana guzel baktım mı? Gulumsedim mi? Sana en ufak bir karşiligim alakam var mı? Hayir. O zmn s.tr gt beni rahatsiz etme. Benim orami buramı elestirme puanlama övme guzel deme istiyorum deme. Ben senin için yapmadım onu. (He yapanlar var odağı hedefi amacı bu olan. Git ona yap bunu eyvallah. Onujda istegi bu ztn beraber takilin alan razi veren razi) Ben saatlerce idman yapmam gotumde ter akıtmam ve bundan zevk almam. Bunu yapinca MUTLU OLDUĞUM KENDIMI IYI HISSETTIGIM ICIN YAPMIŞSIM. Siz salca olun diye değil. Not. Eski olaylardır ergenlik gençlik yolun başindaki aşamalar şeyler. Şuan kasım falan yok normalim spordan ayrılalı oldu bayağı. Gündelik normal yasiyoruz. (Bu da bir heves kırıklığımdır. Bu saatten sonrada kasla falan uğraşacagimi ASLA düşünmüyorum tahmin etmiyorum.) Zaten öyle cok yoktu şiş hiç olmadim ama vardı zamanında lifler. Sporcu gerçek kaslar. Gösterişsel değil işlevsel. Yine hoşta gözukuyordu tabi Findik findik kucuk kucuk az az karin kasi. Omuzlarim yusyuvarlikti ve biraz genişti surekli topu havaya kaldirip attigim için.
           tey_ze
           ADONİS
            kafatamircisi
            Bacım vazgeçin bu kaslı erkek sevdasından valla manyak olursunuz bak bunlar eve ekmek getirmez))
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.