30
21.1.2021
Sırf Kendileri İçin Başkalarını Harcayanlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   agac-ceviz
   merhaba benim tatlikolarim. Bu tür insanları hiç sevmem onlar her yerdeler. kendilerinin saçma sapan etik olmayan zirvaliklari ön plana çıksın diye hep masumları ve üretkenleri harcarlar. iş hayatin dada böyledir. otelde bir gerizekalı vardı kendisi uğruna patronu yalayıp herkesi işinden etti merak ediyorum o kafayla başka yerde iş bulacak mi. Ben böyle insanlardan hep nefret ettim. maalesef onlar burada orada ve her yerdeler. neyse siz anladiniz varsa fikriniz paylasin
    tivayci
    Bu tarz insanlar Kendileri çabalayarak ve çalışarak yücelmekten umudunu kesmiş, başkalarını aşağı çekerek bir şeyler elde etmeyi umuyorlar. Kısa günde kar gibi görünen bu davranış şekli uzun vadede muhakkak zarar verecektir.
     peripedia
     Dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanan ben merkezci insanlardır ve mümkün olduğunca uzak durulması gerekir. Çünkü her şeyi yapabilirler, her türlü zararı verebilirler.
      asit
      Ayrıca o tiplerin kuyruğuna az bi basıldığında da en çok kendilerinin sesi çıkar.. Bir gün mutlaka kendi kazdıkları kuyuya denk gelirler ve bu hiç sekmez..
       mevsimlerdensnbahar61
       Bencilliklerinde boğulsunlar mı diyelim ne diyelim bilemedim
        kasarhande07
        Evlerden ırak. Çok gördük şimdiye kadar sülalede arkadaşlarda anmayalım adlarını
         nykskaos
         Tanıdığım en çok insan harcayan kişi 5 aydır tekerlekli sandalyede. Ve çoğu kişi arkasından Allah'ın sopası yok diyor. Bu insanlar en çok da kendilerini harcıyorlar.
          gulfemkaya
          Böyle insanlarının yanında harcanan insanlara gerçekten çok üzülüyorum. Genelde farkında bile olmuyor çoğu. Sonrasında ben napıyorum dediğinde iş işten geçmiş oluyor :(
           palmiye
           Harcadılar bir kere bile arkalarına bakmadan....
            ladydisko
            kötü olan sonunda kendisi de kötülüğü yaşıyor aynı kendi yaptıkları gibi
             eski_bi_tanidik
             Aman sahte kindar sinsi insanlar sktrsin gitsin hayatımdan ama yok anacım gitmiyolar
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.