Sınavların Israrla Ertelenmemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   itisnight
   Arkadaşlar 4 gün sonra lgs ve 11 gün sonra yks var ben her iki sınava da girmeyeceğim ama ucu bize de dokunuyor çünkü bu kişiler sınava girince Türkiye yine 5 binli vaka sayılarına dönecek ve biz bir 3 ay daha evde kalacağız. Sınavı ertelemek bu kadar zor olmamalı. Özellikle msüden sonra devletin henüz böyle milyonları ilgilendiren sınavları yapmaya hazır olmadığını gördük. Sizce sınavlar ertelenmeli mi?
    eski_bi_tanidik
    En çok bunlara yazık yaw hadi yks seneye de girersin de lgs bir kere
     velevkiozge
     Bu durum, ülkede eğitim sisteminin yalnızca sistem ilerleyişi üzerine kurulduğunu bir kere daha gösterdi bana. Sınav olmalı, olsun ve bitsin mantığından başka bir şey değil bu ne yazık ki. Öğrencilerin yalnızca belirli derslerden geçmek ve belirli sınavlara giren robotlardan farkı yokmuş gibi davranılıyor ancak onların birer genç birey oldukları, yaşları itibariyle duygularının çok daha fazla göz önüne alınması ve bu konuda genel bir çalışma yapılması gerektiği nedense göz ardı ediliyor.. Erteleyin sınavı, gençleri daha fazla tedirgin etmeyin
      ulrich
      Ne yaptiklari hakkinda en kucuk bir fikir uretemiyorum ve bilmiyorum,sanirim isin kotusu sevgili yoneticilerimiz de benimle ayni durumda , bilmiyorlar...
       sardunya
       MSÜ sınavında bir gencin koronavirüslü olduğunu öğrendiğimden beri kendime bunu soruyorum. Neden ertelenen sınavlar geri eski tarihine alındı ki? Yani normale döndük benim mi haberim yok?
        ilsasilem
        Yazık bu gençlere. Belki tüm seneki emekleri bu stres yüzünden boşa gidecek. Belki ronik hastalıkları var ve sınava giremeyecekler bile. Bunu nasıl düşünemiyor kimse ve bu konuda nasıl kamuoyu oluşturulamadı gerçekten akıl alır gibi değil. Üzücü..
         fatma-altinok
         Sanırım artık ölsekte kurtulsak evresindeyiz. Başka açıklaması olamaz.
          rarero
          Bir yerde elbette normalleşilecekti ancak bence erken oldu bu süreç. Ağustos ayında yapılsaydı daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. Tabi bunun planlamasını devlet erkanı yapar.
           mervenizz_
           "Onlar şu kafadalar ertelesek bile yine giriceksiniz aq"
            furkanbozkurt
            Kız kardeşim sınava gircek 10 gün sonra. Tarihi bi ileri aldılar bi geri aldılar o da salmış durumda artık. İnsanların geleceğiyle oynamak bu kadar kolay olmamalı işte
             patiklipengui
             Şunu anlayın artık kimse sizin hayatınızı umursamıyor. İster inanın ister inanmayın ama önemli olan ekonominin dönmesi, cebe atılan paralar olay bundan ibaret.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.