Sınavların Israrla Ertelenmemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   itisnight
   Arkadaşlar 4 gün sonra lgs ve 11 gün sonra yks var ben her iki sınava da girmeyeceğim ama ucu bize de dokunuyor çünkü bu kişiler sınava girince Türkiye yine 5 binli vaka sayılarına dönecek ve biz bir 3 ay daha evde kalacağız. Sınavı ertelemek bu kadar zor olmamalı. Özellikle msüden sonra devletin henüz böyle milyonları ilgilendiren sınavları yapmaya hazır olmadığını gördük. Sizce sınavlar ertelenmeli mi?
    sardunya
    MSÜ sınavında bir gencin koronavirüslü olduğunu öğrendiğimden beri kendime bunu soruyorum. Neden ertelenen sınavlar geri eski tarihine alındı ki? Yani normale döndük benim mi haberim yok?
     ulrich
     Ne yaptiklari hakkinda en kucuk bir fikir uretemiyorum ve bilmiyorum,sanirim isin kotusu sevgili yoneticilerimiz de benimle ayni durumda , bilmiyorlar...
      eski_bi_tanidik
      En çok bunlara yazık yaw hadi yks seneye de girersin de lgs bir kere
       muzlu-pasta
       Herhalde doğal seçilim planları var manyakların
        ilsasilem
        Yazık bu gençlere. Belki tüm seneki emekleri bu stres yüzünden boşa gidecek. Belki ronik hastalıkları var ve sınava giremeyecekler bile. Bunu nasıl düşünemiyor kimse ve bu konuda nasıl kamuoyu oluşturulamadı gerçekten akıl alır gibi değil. Üzücü..
         velevkiozge
         Bu durum, ülkede eğitim sisteminin yalnızca sistem ilerleyişi üzerine kurulduğunu bir kere daha gösterdi bana. Sınav olmalı, olsun ve bitsin mantığından başka bir şey değil bu ne yazık ki. Öğrencilerin yalnızca belirli derslerden geçmek ve belirli sınavlara giren robotlardan farkı yokmuş gibi davranılıyor ancak onların birer genç birey oldukları, yaşları itibariyle duygularının çok daha fazla göz önüne alınması ve bu konuda genel bir çalışma yapılması gerektiği nedense göz ardı ediliyor.. Erteleyin sınavı, gençleri daha fazla tedirgin etmeyin
          mervenizz_
          "Onlar şu kafadalar ertelesek bile yine giriceksiniz aq"
           fuind
           Şaşırmamalısınız ertelenmemesine. Neden şaşırmamalısınız: i. Çalışma hayatı tüm hızıyla (iş olan yerlerde) devam ediyor, ii. Cafeler, AVMler her yer açık ve hiçbir şey yokmuş gibi hayata devam ediliyor, iii. Kredi faizleri düşürüldü ve insanlar hiçbir şey yokmuş gibi satın almalara devam ediyor. Bu üçünün ne alakası var diye sorarsanız: Sizin, kardeşinizin, ailenizin, arkadaşlarınızın canının değeri her gün yayınlanan 'Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nda bir sayıdan ibaret. Karar vericilerin kafasında değerli olan, aslolan ne diye sorarsanız: Sistemin devamı ve ekonominin çarklarının dönmesi. Bizler dişli sistemindeki çarklardan birinin bir dişiyiz sadece. Bu dişlerden çokça bir miktar kırılıp çarkı işlemez hale getirmediği sürece sistem için problem yoktur.
            patiklipengui
            Şunu anlayın artık kimse sizin hayatınızı umursamıyor. İster inanın ister inanmayın ama önemli olan ekonominin dönmesi, cebe atılan paralar olay bundan ibaret.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.