Sınavdan Önce Son Tekrarları Yaptınız mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yabadabadu
   5 sene önce yapmıştım
    fairytale-
    Ahiret sinavinda tekrara gerek var mi ki 😅
     tsukyomi
     Yabdım. Yıllar sonra tekrar döndüm bu batağa, hadi hayırlısı..
      myheartofstereo
      Başarılar hepinize 💛
       detokssuyu
       Böyle mi oluyormuş son tekrar. Meğer ben yıllardır tüm sınavlarımda bu yüzden başarısız oluyormuşum. Vay be. Demek formül bu imiş. Yaşasın domestos.
        maskoff
        eskiden sınavdan 2 hafta önce bize çalışmayın derlerdi, bu durum hala geçerli mi gençler?
         kisi
         Ben kendi sınavımdan önceki son iki hafta hiç derslerle ilgilenmemiş, arkadaşlarımla takılmıştım. Son gün çalışmak kafa da karıştırıyor.
          me_out_bye
          Sınav mınav yok. Ben beceremiyorum emek işi okey kanks. Sporla başladık, emek işi ile devam. Biz alışamamak becerememek bu sistemi. Ruhunu verene kadar en gereksiz abuk subuk şeyleri dahi kafanın içinde depolamak. Sırf birileri memnun olsun köprüyü geçene kdr öyle istiyorlar diye ezber. Tuhaf amke. - Belki çok fazla şeyi kafasında tutamayan bir arada ezberleyemen insanlar var? Tek olaya odaklanan. İlla onlar salak demek mi? Onlar aç mi kalsın amale mi olsun? Gayet tabi olabilir yine hangi mesleği istiyorsa - onun eğitimini alıp yavas yavaş ögrenip becererek. Mal düzen. Sonra öyle beyinsiz Full ezber kasmış diploma kasmış boş milletvekilleri her yerde. Sadece o işi çözmüş. Oküz gibi bilgi depolayıp hayattan kopup full ezber sinav kasıyor puan yapıp bırakıyor. Bu adam akıllı olmak zorunda mı? İyi ezberli ders çalışma teknikli Zombinin tekide olabilir. Ezber yapmaktan baska bir şey bilmeyen?? Salak sistem. Doğdum karşıydım öylede ölecem.
           somurtkan_sirin
           Ne sınavı?
            abdes_terligi
            sınavdan 1 gün önce baktım konulara dasfdasfd
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.