Şimdiye Kadar Bulunduğunuz En İlginç Ortam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   utumasasiilekayanadam
   Hamam. Hayatımda bir kere gittim daha da gitmem ulan erkek erkeği keseler mi lan
    5dilbiliyomben
    polonyadaki huzur evi. Yaşlı bir yahudi amca direkt olarak aramızda alman olup olmadığını sormuştu. Erasmus öğrencileri olduğumuz için aramızda alman arkadaş da vardı. Adam dedi ki bu küçük hitler buradan gitmezse kendimi merdivenden yuvarlarım. Hepimiz donup kalmıştık
     girasole
     libya'da adres sormak isterken adamın malatyalı çıkması...
      ahlaviniaa
      Kız lisesi ortamı. 9. Sınıf 14 yaşındayım. İlk gün okula gittim, bahçede, sınıftaki sıraların üzerinde twerk yapan kızlar. Okulun arka bahçesinde yiyişen üst sınıflar. Birbirini şaplaklayanlar, tuvalette saç düzleştirenler, sınıfta kaş bıyık alanlar... Eşcinsellik kavramıyla karşılaştığım ilk yerdi. Çok tuhaf gelmişti, zamanla normal bişey olduğunu anladım.
       sbstnbjk
       Aklıma 4 tane ortam geldi. Hangisi daha ilginç karar veremiyorum. - İşid'in terör eylemlerine başladığı dönemde iş gereği Kuzey Irak'a gitmiştim. Kuzey Irak başlı başına çok ilginç bir ortam ama oranın da en ilginç ortamına düştüm. 70 yaşında, her lafı din iman olan 2 kere hacca, sayısız kez Umre'ye gitmiş, yaklaşık 5-6 yıl Suudi Arabistan'da yaşamış, 3 çocuk babası, belli bir tanınmışlığı olan patronum bana yazdı. Benden yüz bulamadı. Otelde çalışan 18-19 yaşındaki erkek çocuklarla eşcinsel seks partisi yaptı. Yan odadan tanık oldum. - 16-17 yaşlarındaydım. İstanbul'a misafirliğe gitmiştim gece 2 civarında İstiklal Caddesi'nde yaklaşık 1 saat tinercilerle muhabbet etmiştim. Daha doğrusu zorunda kalmıştım. Bambaşka bir ortam. Şimdi dönüp baktığımda gülüyorum. Resmen deli cesareti... Huyuna gidersen iyi insan olduklarını düşünerek kendimi kandırıyorum. - Atina'da geceyi sokakta Afgan göçmenlerle geçirdim. Geçirmek zorunda kaldım da denilebilir. - Angelina Jolie'nin normal insan olmadığına, laboratuvar ortamında oluşturulduğuna inanan, Eski Mısırlıların teknolojide çok geliştiğine ondan sonra uzaya çıkıp başka gezegene yerleştiklerine ve şimdiki dünyayı oradan bir bilgisayar oyunu gibi, Sims gibi, Truman Show gibi kontrol ettiklerine inanan biriyle aynı ortamda arasıra bulunuyorum. Bu adam deli değil. Aklı başında devlet memuru bir aile babası. İnandığı ve anlattığı şeyler ortamı ilginç kılıyor.
        mervenizz_
        Okul, ama alıştık çok şükür korona yüzünden özledik be
         wisletful
         Tamamen meraktan Eşcinsel bara gitmiştik.. Uwww diyorum ortam harikaydı şimdi yalan yok eğlenenler coşanlar , yani 2.sınıf bir diskotek gibi asla düşünmeyin , 3 kız gittiğimiz için hiç sırıtmamıştık girişte , ama sabaha doğru gıdısı büyük olan ablalarımız köşede öpüştüklerini falan görünce bi dumur olmuştuk :)
          ordinaryus-girl
          Avm de yanlışlıkla girdiğim erkek tuvaleti,tuvaletten çıkıp zincirini çeken bir erkekle göz göze gelmem...
           nyksky
           Tayyip gelmiş bahçemde oturuyor ben karşısında kısa şort, askılı göbek açık badi. Babasına striptiz barda yakalanan kız gibi hissettim biran.
            thetalentedmrripley
            Mesleğe yeni başladığım yıllar, çevre olsun iş olsun, hem entellektüel birikim oluyor hem de birilerine iyi kötü faydamız da dokunuyor diye atlıyorum heryere. Bi arkadaş Mevlana bilmem ne derneği var ben oraya gidiyorum sen de gel seversin falan dedi. Haftasonu toplantı varmış. Mevlana bizim mevlana gelirim tabi dedim. Biraz hoş beş sohbetten sonra öğretmen dedikleri kişilerden biri anlatmaya başladı. Yok dünyayı uzaylılar yaratmış, onlar yönetiyormuş, dünya ve insanlar bi deneyin parçasıymış da bilmem ne. Bi de kitap yazmışlar, bu kitap yazılınca önceki kitaplar emekliye ayrılmış. Biraz o dinden biraz bu dinden bolca budizmden almışlar, türlü yapmışlar. Mevlana dedikleri de başlarındaki kadınmış meğerse. Mevlana reenkarne olmuş bu ablamız olarak dünyaya gelmiş.
             tiroyitbezi
             Amcam tır şoförü beni bedavaya annemlerin yanına götürsün diye tırına binmiştim hemen hemen şöyle bir yerde 6 saat kadar kamyoncu tırcılara bilimum herşeye amcamla söve söve gittim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.