Şimdiye Kadar Bulunduğunuz En İlginç Ortam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   utumasasiilekayanadam
   Hamam. Hayatımda bir kere gittim daha da gitmem ulan erkek erkeği keseler mi lan
    tahoe_og
    Milyar dolarlık şirket yöneticisi, milletvekili, mafya babası ve ben.Normalde o ortamda olmam imkansızdı.Ama bir tanıdık vasıtasıyla bir iş için randevu ayarladık bana.Hayatımın fırsatıydı.11'deki görüşmeye 12'de gittim bazı aksaklıklardan dolayı.1 saat beni beklediler.İçeriye girdiğimde Narcos dizisi ve Pablo Escobar hakkında konuşuyorlardı.Özür diledikten sonra konuya dahil oldum.Hayatımın fırsatını tepmiştim ama iyi makara yaptık.İş o gün olmadı.Yönetici kartını verdi.Tekrar görüşmek üzere sözleştik ve ayrıldık.O günü bekliyorum.
     wisletful
     Tamamen meraktan Eşcinsel bara gitmiştik.. Uwww diyorum ortam harikaydı şimdi yalan yok eğlenenler coşanlar , yani 2.sınıf bir diskotek gibi asla düşünmeyin , 3 kız gittiğimiz için hiç sırıtmamıştık girişte , ama sabaha doğru gıdısı büyük olan ablalarımız köşede öpüştüklerini falan görünce bi dumur olmuştuk :)
      wb-
      Gece 3-4 yer bandırma balıkçı kahvesi. Sabah trenim var onu bekliyorum yanımda bir evsiz (cihangir keneddy gibi biri), bir tane klarnetçi roman( düğünden geliyor telefonunda Aziz Yıldırımın numarası vardı) bide yurtdışına gidecek 50li yaşlarda kaynakçı gerisini siz düşünün.
       uykunobetcisi
       Hastane dışında bi yere gitmemişim ya ben, gittiysem de resetlenmiş
        tiroyitbezi
        Amcam tır şoförü beni bedavaya annemlerin yanına götürsün diye tırına binmiştim hemen hemen şöyle bir yerde 6 saat kadar kamyoncu tırcılara bilimum herşeye amcamla söve söve gittim
         thetalentedmrripley
         Mesleğe yeni başladığım yıllar, çevre olsun iş olsun, hem entellektüel birikim oluyor hem de birilerine iyi kötü faydamız da dokunuyor diye atlıyorum heryere. Bi arkadaş Mevlana bilmem ne derneği var ben oraya gidiyorum sen de gel seversin falan dedi. Haftasonu toplantı varmış. Mevlana bizim mevlana gelirim tabi dedim. Biraz hoş beş sohbetten sonra öğretmen dedikleri kişilerden biri anlatmaya başladı. Yok dünyayı uzaylılar yaratmış, onlar yönetiyormuş, dünya ve insanlar bi deneyin parçasıymış da bilmem ne. Bi de kitap yazmışlar, bu kitap yazılınca önceki kitaplar emekliye ayrılmış. Biraz o dinden biraz bu dinden bolca budizmden almışlar, türlü yapmışlar. Mevlana dedikleri de başlarındaki kadınmış meğerse. Mevlana reenkarne olmuş bu ablamız olarak dünyaya gelmiş.
          doga-1
          Sınıfa girdiğimde bütün sınıftaki sevgilikerin birbiriyle yiyişmesi
           zodyakli
           Bir falcıya gitmiştik. Çok korkunç bir ortam vardı ve falcı da baya büyücü kılığına bürünmüş bir tipti. Birde baya iyi para ödemiştik. Bir daha önünden bile geçmedik.
            cunooo
            bundan 7 8 yıl önce taksim istiklal caddesinde yürürken. LGBT haftasıymış la olum nerden bilecem öyle şeyleri birden eşcinsellerin ortasında buldum kendimi gerçi çevik kuvvet polisleri maceranın diğer kahramanları .. hayatımda ilk defa bir erkeğin gelinlik giyip elinde rakı içip kahkaha atarken veya iki erkeği öpüşürken vs. vs. ... - NOT: 25
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.