766
15.5.2020
Şimdiye Kadar Bulunduğunuz En İlginç Ortam
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   utumasasiilekayanadam
   Hamam. Hayatımda bir kere gittim daha da gitmem ulan erkek erkeği keseler mi lan
    tahoe_og
    Milyar dolarlık şirket yöneticisi, milletvekili, mafya babası ve ben.Normalde o ortamda olmam imkansızdı.Ama bir tanıdık vasıtasıyla bir iş için randevu ayarladık bana.Hayatımın fırsatıydı.11'deki görüşmeye 12'de gittim bazı aksaklıklardan dolayı.1 saat beni beklediler.İçeriye girdiğimde Narcos dizisi ve Pablo Escobar hakkında konuşuyorlardı.Özür diledikten sonra konuya dahil oldum.Hayatımın fırsatını tepmiştim ama iyi makara yaptık.İş o gün olmadı.Yönetici kartını verdi.Tekrar görüşmek üzere sözleştik ve ayrıldık.O günü bekliyorum.
     wisletful
     Tamamen meraktan Eşcinsel bara gitmiştik.. Uwww diyorum ortam harikaydı şimdi yalan yok eğlenenler coşanlar , yani 2.sınıf bir diskotek gibi asla düşünmeyin , 3 kız gittiğimiz için hiç sırıtmamıştık girişte , ama sabaha doğru gıdısı büyük olan ablalarımız köşede öpüştüklerini falan görünce bi dumur olmuştuk :)
      wb-
      Gece 3-4 yer bandırma balıkçı kahvesi. Sabah trenim var onu bekliyorum yanımda bir evsiz (cihangir keneddy gibi biri), bir tane klarnetçi roman( düğünden geliyor telefonunda Aziz Yıldırımın numarası vardı) bide yurtdışına gidecek 50li yaşlarda kaynakçı gerisini siz düşünün.
       uykunobetcisi
       Hastane dışında bi yere gitmemişim ya ben, gittiysem de resetlenmiş
        tiroyitbezi
        Amcam tır şoförü beni bedavaya annemlerin yanına götürsün diye tırına binmiştim hemen hemen şöyle bir yerde 6 saat kadar kamyoncu tırcılara bilimum herşeye amcamla söve söve gittim
         thetalentedmrripley
         Mesleğe yeni başladığım yıllar, çevre olsun iş olsun, hem entellektüel birikim oluyor hem de birilerine iyi kötü faydamız da dokunuyor diye atlıyorum heryere. Bi arkadaş Mevlana bilmem ne derneği var ben oraya gidiyorum sen de gel seversin falan dedi. Haftasonu toplantı varmış. Mevlana bizim mevlana gelirim tabi dedim. Biraz hoş beş sohbetten sonra öğretmen dedikleri kişilerden biri anlatmaya başladı. Yok dünyayı uzaylılar yaratmış, onlar yönetiyormuş, dünya ve insanlar bi deneyin parçasıymış da bilmem ne. Bi de kitap yazmışlar, bu kitap yazılınca önceki kitaplar emekliye ayrılmış. Biraz o dinden biraz bu dinden bolca budizmden almışlar, türlü yapmışlar. Mevlana dedikleri de başlarındaki kadınmış meğerse. Mevlana reenkarne olmuş bu ablamız olarak dünyaya gelmiş.
          doga-1
          Sınıfa girdiğimde bütün sınıftaki sevgilikerin birbiriyle yiyişmesi
           zodyakli
           Bir falcıya gitmiştik. Çok korkunç bir ortam vardı ve falcı da baya büyücü kılığına bürünmüş bir tipti. Birde baya iyi para ödemiştik. Bir daha önünden bile geçmedik.
            cunooo
            bundan 7 8 yıl önce taksim istiklal caddesinde yürürken. LGBT haftasıymış la olum nerden bilecem öyle şeyleri birden eşcinsellerin ortasında buldum kendimi gerçi çevik kuvvet polisleri maceranın diğer kahramanları .. hayatımda ilk defa bir erkeğin gelinlik giyip elinde rakı içip kahkaha atarken veya iki erkeği öpüşürken vs. vs. ... - NOT: 25
             imailahorsilah
             Bir barda travestilerle(istemeye istemeye) dans etmiştim, ve sahne alan kişi de transseksüeldi. Tamamen tesadüf"🤷‍♀️ Ve evet hamam da baya tatsız bıngılımsı teyzeler :(
              buse01
              Bardı millet utanmadan merdiven altlarında neler yapıyolardı benim de gözüm kayıyodu izlediğimi görüyolardı hala işlerine devam ediyolardı TAKTİK MAKTİK YOK BAM BAM kafasındalardı galiba
               atavratfenerbahce
               Şükrü Saraçoğlu Stadyumu ve evimin dışında bulunduğum her ortam bana ilginç geliyor.
                dipsiz
                Bi kadın arkadaş beni türkü bara götürmüştü ama pavyon gibiydi içerisi. Bi kadın olarak nedense çok utandım ve getiren kadın arkadaşımı orada bırakıp 1 dakika içerisinde o türkü bardan kendimi dışarıya attım.
                 mervenizz_
                 Okul, ama alıştık çok şükür korona yüzünden özledik be
                  girasole
                  libya'da adres sormak isterken adamın malatyalı çıkması...
                   ahlaviniaa
                   Kız lisesi ortamı. 9. Sınıf 14 yaşındayım. İlk gün okula gittim, bahçede, sınıftaki sıraların üzerinde twerk yapan kızlar. Okulun arka bahçesinde yiyişen üst sınıflar. Birbirini şaplaklayanlar, tuvalette saç düzleştirenler, sınıfta kaş bıyık alanlar... Eşcinsellik kavramıyla karşılaştığım ilk yerdi. Çok tuhaf gelmişti, zamanla normal bişey olduğunu anladım.
                    kuyinist
                    Abi icerde isemeli sicmali ayin yapiyolar nasil bir tarikat lan bu canimi zor kurtardim..
                     ordinaryus-girl
                     Avm de yanlışlıkla girdiğim erkek tuvaleti,tuvaletten çıkıp zincirini çeken bir erkekle göz göze gelmem...
                      sbstnbjk
                      Aklıma 4 tane ortam geldi. Hangisi daha ilginç karar veremiyorum. - İşid'in terör eylemlerine başladığı dönemde iş gereği Kuzey Irak'a gitmiştim. Kuzey Irak başlı başına çok ilginç bir ortam ama oranın da en ilginç ortamına düştüm. 70 yaşında, her lafı din iman olan 2 kere hacca, sayısız kez Umre'ye gitmiş, yaklaşık 5-6 yıl Suudi Arabistan'da yaşamış, 3 çocuk babası, belli bir tanınmışlığı olan patronum bana yazdı. Benden yüz bulamadı. Otelde çalışan 18-19 yaşındaki erkek çocuklarla eşcinsel seks partisi yaptı. Yan odadan tanık oldum. - 16-17 yaşlarındaydım. İstanbul'a misafirliğe gitmiştim gece 2 civarında İstiklal Caddesi'nde yaklaşık 1 saat tinercilerle muhabbet etmiştim. Daha doğrusu zorunda kalmıştım. Bambaşka bir ortam. Şimdi dönüp baktığımda gülüyorum. Resmen deli cesareti... Huyuna gidersen iyi insan olduklarını düşünerek kendimi kandırıyorum. - Atina'da geceyi sokakta Afgan göçmenlerle geçirdim. Geçirmek zorunda kaldım da denilebilir. - Angelina Jolie'nin normal insan olmadığına, laboratuvar ortamında oluşturulduğuna inanan, Eski Mısırlıların teknolojide çok geliştiğine ondan sonra uzaya çıkıp başka gezegene yerleştiklerine ve şimdiki dünyayı oradan bir bilgisayar oyunu gibi, Sims gibi, Truman Show gibi kontrol ettiklerine inanan biriyle aynı ortamda arasıra bulunuyorum. Bu adam deli değil. Aklı başında devlet memuru bir aile babası. İnandığı ve anlattığı şeyler ortamı ilginç kılıyor.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.