Şimdiki Aşklar Yalan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   darkomikhanem
   Şimdiki insanların %90 i aşkı amaç için araç olarak kullanıyor bana gore. Çünkü; insanlar nefeslerinin tükenmesiyle heveslerinin geçmesini birbirine karıştıyor bana göre ya size göre ne ?
    catherine-earnshaw
    Bir kadını totosunu yırtsa da etkileyemeyeceğini, hiçbir özelliği olmadığını bilen erkeklerin seks için aşık taklidi yapmasından dolayı. Herif sonrasında 180 derece değişince zaten o ilişki bok oluyor. Kadınlar da hayal kırıklığı, kalp kırıklığı vs. derken sık partner değiştiriyorlar. Bizim aşk anlayışımız hayranlıkla bağlantılı olduğundan, herifin garip, acayip, kompleksli tavırlarını görünce ışık hızıyla soğuyoruz, başka aşklara yelken açıyoruz.
     ozge_d
     gerçekten çok farklı bi düşünce yapınız var.bir insan ancak bu kadar basitleştirilebilirdi.duygular,vicdan biraz olsun önüne geçmeli tüm isteklerinizin.kimseyi çıkar ilişkisi için hayatımda tutmadım,tutmuyorum,tutmayacağıma inanıyorum. mutlu olduğunu sadece bilmek yeter.içinden,aklından onun geçmesi,planlarına dahil olması,her taşın altından çıkması yeter.hayat garip,düştüğünde kaldıracak olanın o olduğunu bilmek yeter.parası varmış yokmuş ne önemi var.günün sonunda, yastığa başınızı koyduğunuzda yatağın öbür tarafında onun varlığını görmek yeter.bazen sadece saf duygularıyla hareket eder insan,kötü düşünce barındırmayan.onu da o tertemiz duygularla sevmek yeter.
      sacmaliklarbekcisi
      flört olayı itici ya senin konuştuğun 3 kişi de başka 3 kişiyle konuşuyordur bu tarz ilişkilerde sevginin , edilen iltifatların içi boştur çünkü sana özel değildir, değerli hissettirmez
       tsukyomi
       Kalan %10 da maldır zaten. Mesela ben malım, tescilli malım. Ne diye birini her şeyden çok seversin ki be kızım, geçir Rus ordusunu elinden, her gün bir iki teğmen harca, bak dalgana.. Ama olmaz illa birine ömrünü verecek. Mal bu.
        aylinh22
        diyor en son 30 yıl önce aşık olmuş, hatta olmamış insanlar. Yahu tamam ilişkiler saflığını yitirdi biraz, bayağılaştılar ama aşk söz konusuysa bunun yalanı doğrusu, şimdisi eskisi olmaz ki.
         minmina
         duygu üstüne değil mantık üzerine aşklar yaşanıyor
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.