Şimdi Olsa Asla Yapmam Dediğin Bi Anı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eefenizz_
   Başlıyorum arklar bismillah.. Ben 8. Sınıfa gidiyodum melih diye bi arkım var neyse okuldan çıktık takılıyoz bizim arkadaşlar aradı halı saha maçına çağırdı bizde gitcez ama yanımda 10-12 tl fln var melihte para yok metroya gidiş için yeter dönüş için yetmicek amaan arkadaşlardan çarpırtırız dedik velet aklıyla canımız macera istiyo bosna hersekte halı sahaya gittik neyse oynadık fln saat 18:38 civarlarında anam aradı haberi yok benim bosnada olduğumdan geç kalma fln dedi melihe haber verdim işte kanka anam aradı anca giderik gel biz çıkalım fln dedim oda tamam kanka dedi yanımızda para yok nasıl gitcez bilmiyoz tabi arkadaşlara söyledik planladığımız gibi olmadı vermediler para yürüyerek hayatta gidilmez zaten o yol otostop çekelim dedi melih dedim olm ben daha önce hiç otostop çekmedim başımıza bişey falan gelir gel metro durağına gidelim orda yardım ederler bize gideriz melih nolcak olm bakarız kendi çaremize dilenci gibi para dilenmem amk ben dedi arkadaşlara hava atmak için velet aklı işte benide gaza getirdi macera olur fln dedi tamam amk dedim gittik otoyola durdu bi araba açtı pencereyi hayırdır çocuklar dedi bildiğin dayı ama bu neyse işte dedik dayı paramız yok gidiceğimiz yeri söyledik binin arabaya dedi ismi hasanmış baya bi sohbet ettik yolda baya kafa dayıydı sevdik biz bunun sohbetini telimi vereyim çocuklar bi sıkıntınız olduğunda yada paraya ihtiyacınız olduğunda takılmak içinde olabilir direk beni arayın dedi biz tabi bulduk para babasını seviniyoz olur dedik bıraktı bizi işte gitti okulda melihle konuşuyoz hava atıyoz bizim piçlere para babası bulduk olm biz adam kaliteee fln diye inanmadılar arayın ozmn olm dediler tamam dedik aradık adamı adamın sesini duydular bi morardılar biz bi sırıtıyoz anlatamam adam okul çıkışı alayım sizi takılalım adres verin dedi verdik adresi okul çıkışı aradık geldi adam aldı bizi sonra dedik abi çok tenha bi yer olmasın biz sana gösterelim nereye durcağını fln oda olur çocuklar istediğiniz yere gidelim dedi adama güvenimiz kat kat artıyo tabi melihle sırıtıyoz sürekli diğerleri mortii mortt gittik söylediğimiz yere durduk tekila bira fln var biz içtikçe içiyoz ben yavaştan sallanmaya başladım başım fln dönmeye başladı adam sohbet ediyo hayatını anlatıyo adamın hayatını dinleyip napalım amk bulmuşuz mis gibi ortamı tanıdını çıkarıyoz melih ben bide iki ark daha var adam yavaştan sapıklaşmaya fln başladı sarhoş oldu azdı amk bizim elimiz ayağımız titriyo benim başım dönüyo sallanıyom dokunsan düşerim Melih dedi kalkın olm gidelim adam az daha durun diyo sonra biz kalktık saat 19:05 fln diğerleri ayrıldı melih beni tutuyo yürütmeye çalışıyo bizi komşu görmüş anamı aramış efe böyle böyleydi diye anamda halamgilde biz parka geçtik sızmışız saat akşam dokuz halam dayım anam dedem herkes aramış eve gittim durumu hallettik telimi değiştirdim tabi adam okula geldi bi kaç kez babam halletti telimi değiştirdim bizle kimse konuşmadı melihle tek takıldık şimdi olsa asla yapmam amk wslxözlx
    buse01
    Bir tane çocuğa aşık olmuştum, aşk mektubu yazdım, okulda herkes tanır beni zaten çok olay çıkartıyorum genelde. O çocuk böyle polat alemdar gibiydi resmen sldkks. Aşık oldum sürekli beni kesiyordu. Aşk mektubu yazdım. Çocuğa verdim sonra biz arkadaşımla saklandık o ve arkadaşları bizi aradı.. Sonra aynı yılın içinde bir başkasına aşık oldum, ona da aşk mektubu yazdım, ama bu sefer arkadaşıma verdirttirdim, o çocukta galiba arkadaşımın ondan hoşlandığını sandı, her neyse ben hoşlandığım çocuğu kıskandırmak için bankta gördüğüm bir çocukla şakalaşmaya başladım, flört ettim nerdeyse, sonra o çocuk bana aşk mektubu yazmış, aşık olmuş, hocalara deme dedi, ben de tmm dedim, ama vermedi ben de zorla mektubu almaya çalıştım, elini yukarı kaldırıp geriye doğru yapıp mektubu vermemeye çalıştı, o öyle yapınca ben üstüne eğildim, öpüşüyoz gibi oldu, bunu da hoşlandığım çocuk gördü bana bi bakış attı🤦🏻‍♀️ o ve arkadaşları..
     galatasaraylibircivciv
     YAPTIKLARIMDAN PİŞMAN DEĞİLİM AKLIM HALA YAPMADİKLARİMDA..!! Şaka şaka bi kere arkadaşlarla yukari ciktik eğlenmeye sokak müziği tabi sesim güzel eşlik ettik biraz para biriktirdi sayemizde vs. Sonra tuturdu dedi şarap içmeye gidelim kıramadık. buranın şarabı harika vs içtik bi kaç kadeh ben ilk defa içtiğim için benim mide bulandi hadi eve gidelim dedik . Arkadaşımın arabasi var dedi birakalim 2 kiziz havada karardi tamam dedik . Fark etmedim adam beni öptü ittim sonra ama kötü oldu tabi sonra bende üzerine kustum mutlu son :) ama yine olsa yine yaparım scjscjscj 😛
      moon_night
      temmuz ayı pişmanlık ayıydı ne bok vardı da sevgili yaptım ki...
       40cmcetvelrevised
       Bu olayı karakterden çıkarak anlatacağım. Lise hazırlıkta çok hoş ve tatlı bir kızla aynı sınıftaydım. Adını vermemeye karar vermiştim ama olayı daha iyi anlamanız için vereceğim. Kendisinin bunu göreceğini düşünmüyorum. Adı Selin. Neyse, aramız baya iyiydi. Her gün mesajlaşırdık. Müzik önerileri filan veriyordum. Bruno Mars'ı ona ben tanıttım. O zamanlar da çok utangaçtım. Çok iyi hatırlıyorum, bir gün beni kolumdan tutup heyecanla biriyle tanıştırmak istiyordu. Konuşmamız için bekliyordu. Ben de dedim onu tanıyorum. Sonra şöyle bir olay oldu. Ben bir arkadaşımla birlikte sınıftaydık. Teneffüstü ve ikimiz hariç kimse yoktu. Selin'in not defterini masasının üstünde duruyordu. Hatta bir ara moda olan köpekli defterler vardı ya onlardandı. Ben de defteri karıştırmaya başladım. Ödev var mı diye bakmak istemiştim. Öyle güzel bir kızın bana bakacağını düşünmüyordum. Gördüğüm şey karşısında şaşıp kalmıştım. Bir sayfanın üst kısmında Cengiz (benim ismim) yazıyordu ve i harfinin noktası yerine küçük bir kalp vardı. Sonra defterin devamına baktım. En son sayfada tüm sayfayı kaplayacak büyüklükte aynı şeyi yazıyordu. Cengiz "i" nin üstünde nokta yerine kalp. Sonra hazırlığın son günü oldu. Bana ailemden biri dışında kimse o güne kadar sıkı sarılmamıştı. Büyük ananem ölüm yatağındayken bana o kadar sıkı sarılmıştı. Ben çekilmeye çalışsam bile bırakmıyordu. Bana da kulağıma seneye tekrar görüşelim gibi bir şey söylemişti. Ben de yazın mesaj ile açılmayı denedim. O mesajıma bir yanıt geldiğini hatırlamıyorum. Ertesi yıl aynı sınıfta değildik. Onun yerine birkaç kere yanında olan her erkeği benimle tanıştırıyordu. Sanki arkadaş olmamızı istiyordu. Bana çok önem veriyordu. O erkeklerle merhaba merhabadan ileri gitmiyordu. Sonra bu başlığın sorduğu sorunun cevabını vermek istiyorum. Selin'in yanında hep olan çok yakın bir arkadaşı vardı. Zeynep o erkeklerle tanışma sırasında Selin'in yanındaydı. O gün tek başına gelmişti. Bana tek bir şey söyledi. Sana özel bir şey söylemem lazım dedi. Ben üniversite sınavına bile girerken o kadar heyecanlanmamıştım. Kalbim sanki ağzımda atıyordu. Ben de aradan 7 yıl geçmiş olmasına rağmen hala gözümü kapatınca aklıma geliyor. O an. Ben de korkumdan (hala utangaç biri olarak) "Hayır" diye bir cevap verdim. Bir başka ilki de bu anda yaşadım. Işınlanma gerçek olmuştu. Selin öyle bir şekilde yok olmuştu ki arkasından gidemedim. Sonra işler kötüleşiyor. O yılın yazı yine açılmak gibi bir salaklık yaptım. Mesajla yine. Kızı reddettikten sonra nasıl böyle bir aptallık yaptığımı bilmiyorum. Selin tam üç kere aradı mesajı attıktan sonra. Ben de üçünü açmadım. Ardından mesajlarla sanki suçsuzum gibi benimle oyuncak gibi oynama tarzında mesajlar yazıyorum. O da bana ben seninle oyuncak gibi oynamıyorum asıl sen oynuyorsun gibi mesajlar atmaya başladı. Hakaret de etmeye başladı. Hak etmiştim. Bu da yetmezmiş gibi en yakın erkek kankası bana "kardeşim" gibi bir mesaj attı ama ben direkt engelledim.
        criglernajjar
        4-5 ay önce ayrıldığım kız arkadaşımla mesajlaştığım esnasında başka birisiyle (sevgilisi değil, normal arkadaşı) konuşuyormuş. Ben de arkadaşının ismini sormuştum. "Sen bana hesap mı soruyorsun?" diye cevap almıştım. Eğer o güne geri dönebilecek olsaydım, o soruyu sormazdım. Onu unutamadım çünkü ben. Geçen gece ikinci kez özür dilemek adına mesaj attım belki affetmiştir diye; ama "Aramızdaki şeyler bitti." diye cevap aldım. Zaten bugüne dek beni tek bir Allah'ın kulu olmamıştı, daha da olmaz artık. Bazıları kendi başına mutlu olabiliyor ya hani, ben olamıyorum, ne yapayım yani.😭 Not: Bana dislike atacak varsa, buyursun atsın. Zaten bizim insanımıza da düşene vurmak yakışır.
         kania_
         İyiki böyle Bi hataya düşmemişim kim bilir neler olurdu ssjjshdhd
          diocu01
          Çok uzun yazmışın ama üşenmeden hepsini okudum benden beklenmiycek bir davranıştı
           sedefartuny
           Yaşadığım tüm ilişkiler için bunu düşünüyorum ne yazık ki. Etrafımdaki herkesi hayatımdan uzaklaştırıp tek bir insanı merkeze aldığım her bir anı bir daha yaşamak istemezdim.
            karolunita
            Demirin beni akın p*çiyle yalnız bırakmasına asla izin vermezdim
             _gizem_
             şimdi olsa açılmazdım ona :D böyle olacağını bilseydim...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.