Sıla'nın 4 Aydır Kocasının Bulunduğu Fotoğraf Paylaşmaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mertiniz
   Evet, uzunca bir süredir izliyor, gözlemliyorum ama ne Sıla ne de Hazer Amani uzuuun bir zamandır birbirlerinin olduğu fotoğraf paylaşmıyorlardı. 2 gün önce Hazer Bey Sıla ile bir fotoğraf paylaştı ancak Sıla'da hala tık yok. Acaba evliliklerinde bir sorun mu var diye düşünüyorum. Zira bu evlilik fazla hızlı yapıldı, bir anda gelişti her şey. Evlilik gibi bi "rutinlikler kurumu" Sıla gibi aşk ve acıdan beslenen bi kadın için olumsuz bir etki yaratmış olabilir belki de. Ama buraya yazıyorum ki yakın vakitte bi ayrılık haberi gelebilir a dostlar. Aldık yine çekirdeğimizi, bekliyoruz.
    mevsimlerdensnbahar61
    Bi derdimiz bu olsa keşke
     gregory_
     Eyvahlar olsun, üzücü çok.
      fuckerfukara
      Reyis azıcık umudum vardı bi bok oluruz diye onu da aldın, götürdün
       meyvesebze
       Sosyal mesaj Yuva yikanin yuvasi olmaz
        peripedia
        Bu çifti inanılmaz itici buluyorum. Sıla'yı severim ama eşi beyefendi bir hayli itici bir arkadaş. Adam parmağında evlilik yüzünü ile herkesin gözünün önünde eşini aldattı. Evlilik aktine saygısı olmayan bir adamın kimseye faydası olmaz diye düşünmekteyim.
         eski_bi_tanidik
         Senin kadar işsiz olabilsem keske be mert
          ladydisko
          ne güzel bir dert
           dr.rock
           Sılayı klipte gtünü açmadığı için sevmiş Ahmetin kardosuna verdiği için itici bulmuştum Arabesk satar mantığı bayat balık kokusu yaydı Ve fin Bu zalkumda aynı boku yedi Tek işin müzisyenlik olmayacak ağa Yoksa ruhunu skyolar Peçete tutturuyolar
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.