Şikayetvar.com'un Çok Faydalı Bir Site Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Bazılarımız için şikayet okumanın hobi haline geldiği güzel site Şikayetvar.com'u konuşalım. Ben Şikayetvar.com'un güvenilirliğinden emin olamadığımız markaları teyit edebildiğimiz, markaların şikayetleri ciddiye aldığı ve çözümü için uğraştığı, sesi çıkan bir site olduğunu düşünüyorum. Siz ne dio'sunuz?
    meyvesebze
    Kesinlikle faydali Ozellikle elektronik yada pahali urun alacaksam yorumlari kesin okurum.Kararimi etkiledigi cok olmustur
     sebnemsertuna
     Sürekli butiklerin gerçek olup olmadığını sorguluyorum aşırı yardımcı oluyor.
      zimbo
      Geçenlerde Internetten almış olduğum ürün konu ile ilgili araştırma yaptım ve gerçekten yardım alan insanlar varmış ki bende şikayetimi dile getirdim. Sonra ürünü aldığım site ilk etapta yardımcı olamayız demişti ve sonra yardımcı oluruz diye döndü bir an da anlamadım. Sanırım bir etkisi vardı bu yorumumun.
       detokssuyu
       Bayılıyorum ben de. Markaların şikayetvarı çok dikkate aldıklarının yakın tanığıyım. Şikayetleri takip edebilmek, çözüm oluşturabilmek için bir ücret bile ödüyorlar. Şikayet sildirmek için müşteriye yalvaran firmalar var. O derece önemsiyorlar.
        peripedia
        Son dönemde o kadar çok alışveriş sayfası, hesabı, sitesi çıktı ki. Onlara karşı kendimizi korumak adına şikayetvar en efektif çözüm. En azından o firmalardan alışveriş yapıp yapmayacağımıza şikayetlerle karar veriyoruz.
         mrlawyerkk
         Ben daha önce hiç bakmadım ama çok duydum. İnsanların sorunlarını bir platformda dile getirebilmesi ve bir muhatap bulabiliyor olması çok güzel bir şey. Hele ki insanların en çok dolandırıldığı şu zamanlarda.
          sedefartuny
          Evet. faydalı. İlk defa alışveriş yapacağınız siteleri mutlaka kontrol edin. Kurumlar hakkında da şikayetler olması güzel. Cimer'den daha kolay ve etkili bence şikayet var.
           samyeli90
           Sık sık kontrol ediyorum hatta iki üç kere yazmışlığım var
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.