Şiir Yorumlaması ve Oylaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bnldrn-
   kırılmaca yok yorumumuzu soruyorsan ben beğenmedım ama geliştirebilirsin başarılar
    sameet
    Olm manyak mısınız siz lan. Şu yorumları okudum da, yazışma "Teşekkür ederim ile başlayıp, siktir git amk" ile bitmiş. Şu şiirlerden kötü ne olabilir dersen, altına yazılmış yorumlar derim.
     coronavirus
     Yazdıklarını okudum. Birçok imla hatası var. Zamanla düzelir. Birkaç örnek vermek gerekirse... Öncelikle bütün 'şeyler' ayrı yazılır. Ben duygusal insanım ayrı tutmayı sevmiyorum diyorsan senin bileceğin iş... Fakat özel isimlerin yazımında da hatalar mevcut. Uydumuz ay, bilimsel metinler dışında küçük harfle yazılır ve kesme işareti ile ayrılmaz. Bunun gibi birçok örnek var hata barındıran. Diğer yandan naçizane fikrim daha çok okuman değil yarının yokmuşçasına yaşaman ve şahit olmandır. Nesirde hayal gücü yetebilir ama şiir için aynı şeyi söyleyemem kendi adıma... Son olarak açacağın başlığı s...yim... Sanatın ve duyguların önemsiz değil ama ben acil bir durum var sandım kendi adıma. 'Şiirlerim hakkında ne düşünüyorsunuz?' dersen hem hile ile başlığa çekmemiş olurdun hem de başlığa Türkiye'de yaşadığımız için 'Yine ne oldu?' telaşı ile gelmemiş olurduk. Şiir demişken... Vahe Kılıçarslan'ın adını anmadan geçmek olmaz...
     https://www.youtube.com/watch?v=xCc5gCdb6gw
     https://www.youtube.com/watch?v=xCc5gCdb6gw
      ulanayca
      en çok 2*2=4 bunu beğendim, bi sigara yaktırttın eyv
       -lucy-
       Niye herkes küfür ettin kötü yorumlara demiş, ben ne kaçırdım
        ali-efe-giriz
        Şiir yazmayı severim.En sevdiğim şair Arif Nihat Asyadır.
         tivayci
         Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci… Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
          moonlight3rd
          Sanatçı dediğin alçak gönüllü olur. Yazdıklarını ve insanlara yaptığın yorumları gördüm. Alenen terbiyesizlik yapıyorsun, yorum bekledğin insanlar dürüst olunca kabalaşıp hakaret ediyor ve Influence kasmaya çalışıyosun. Olumsuz yorum yapanlara şiirden anlamadıklarını ima ediyorsun falan. Başka bişey değil paşam. Senin gibi kendisine "Sanatçı" diyebilecek ego'ya sahip yeterince çapsız var zaten. İnsan kendisine "Sanatçı" demez. Başkaları o işi icra eden kişiye "Sanatçı" ünvanını verir. İyi çalışmalar.
           nickiharuto
           Ne söylesem buradan. sana şirinlik yapıyormuşum gibi gelecek. Pek şiir takip etmemde bir iki şiir ezberimde. Seninkilerde gayet güzel hocan o cevheri gördü ise sende. hocalıkla alakası olmayan bize pek söz düşmez ama farkettim zengin kelimelerin. Ve derin cümlelerin. Yayı sen olmuşsun boşluğa atıyorsunda karanlıkta biri vardır kalbine isabet eder düşünemezsin vesselam. 1e benim kapasitem yetmedi de 2,3, 4 çok iyiydi.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.