Sigarayı Bırakmamın Üçüncü Günü
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   silmarillion
   3 gün öncesine kadar günde 2 paket sigara içen biriydim, geceleri kalkıp içmeye başlamıştım artık. Baktım olacak gibi değil ama yerine bir şey koymam lazımdı. Hem iş koşulları açısından pek de infial yaratmayan, sigara içmeyenlerin şimşeklerini üstüme çekmeyecek olan puff zıkkımına geçiş yaptım, evet çağın vebası biliyorum ama sigarayı sorunsuz bir şekilde bıraktırdı bu meret, iki adet 12000'lik alarak başladım, evde nereden baksan 3-5 paket sigara var ve hiç elim gitmedi, anlatanlara inanmıyordum ama gerçekten işe yarıyormuş. yeni bağımlılığımız bu oldu ama en azından daha rahatım, keyifliyim, pis kokmuyorum, ev tertemiz, arabam tertemiz, maşallah yani iyi gidiyor. sigarayı bırakanlar, bu illeti siz nasıl bıraktınız?
    ve_sair
    Sigarayı canım istediği zaman bir veya birkaç tane içip, istemediği zaman içmiyorum yani ben ona değil o bana bağlı 😏 Bir ara (6-7 yıl) sigara kullandım sonra sıkılıp bıraktım, bu konuda hiç zorlanmadım.
     kojiro-
     irade güç demektir.
      mrsnl33
      Bu meleti birakali iki yıldan fazla oldu. İlk başlarda zor gelmişti ama zamanla alışıyorsun...
       iameliff
       Ben bırakmadım bırakmayı da düşünmüyorum şimdilik
        sexen
        Ali efe diye bi' kardeşimiz vardı sende onun gibi bir günceye başlarsan yara yedik
         isabellathomas
         my buddy's mother-in-law gets $80 an hour on the internet. she has been without work for 12 months but last month her earnings was $ 16778 just working at home for a few hours per week. . . Click the link.............................................
         https://careershome48.blogspot.com
         https://careershome48.blogspot.com
          kojiro-
          Bugun bi haber okudum puff denilen seyi kullanananlar da tiryaki dili diye bi sendrom oluyormus kalici veya gecici tat kaybina yakalanma mevzusu. Alsana bi neden daha. Her zaman burda olmam bak.
           nickimdebileolmaz
           Bırakalı 4 yıl oluyor galiba, nikotin ihtiyacı için nikotin sakızı öneririm, zor olan alışkanlığı bırakmak.
            cokkorkuyorum
            ben de sigarayı bıraktım çok şükür, elhamdülilah. ama ders çalışma isteği gelmedi çok bıraktığım halde. yine sosyal medyada daha çok takılmaya başladım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.