Sigara İçmek Yasaklanmalı mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Bence evet ulan kaldırımda yürüyorum adamın biri yürürken cosur cosur içiyor bok iç dedim içimden kimse senin sigara dumanını solumak zorunda değil bence japonyadaki gibi sadece özel içme yerleri olmalı veya isveçte o kadar çok ağır vergiler varki sigara ve içkiye neredeyse marketlerde hiç yok
    melina26
    kimsenin sigarasına kimse garışamaz.
     strangestar
     Sigara içenler içsin kendi kararlarında evinde veya insanlar olmayan bir yerde içsin ben içenlerin pasif içiçisi olmak istemiyorum.
      sairsel
      Bu tarz şeyleri toplum içerisinde tüketirken diğer insanları rahatsız etmemek lazım. Adam durakta sigarayı iyice sömürüyor sonra otobüse binince kokular leş gibi etrafa yayılıyor kimse sizin bu leş kokunuzu çekmek zorunda değil zaten parfüm ve deodorant kullanan yok! Bazen alkol alan insanlarda toplum içerisinde kötü kokuyor veya diğer insanları rahatsız ediyor. Öyle yasakmış vergiymiş falan yemiyor maalesef toplumsal bilinç olmadıktan sonra hepsi boş!
       bright-wizard
       aşk sevmem=sigara sevmem 🚭
        yabadabadu
        yasaklansın bok gibi kokuyor aq
         theguard
         E o zaman kimse arabanın egzozundan çıkanları da solumak zorunda değil. Arabalar da yasaklanmalı. Kimse bina ısıtma sistemlerinden çıkan atıkları da solumak zorunda değil. Doğalgaz da yasaklanmalı.
          detokssuyu
          Ne münasebetle? İçmek isteyen içer istemeyen içmez. Yasaklar hiçbir anlam ifade etmiyor. Hatta daha çekici bile kılabilir.
           thetalentedmrripley
           Keyif sigarası içmeyen de ne bileyim 😒
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.