Sigara İçmek Yasaklanmalı mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Bence evet ulan kaldırımda yürüyorum adamın biri yürürken cosur cosur içiyor bok iç dedim içimden kimse senin sigara dumanını solumak zorunda değil bence japonyadaki gibi sadece özel içme yerleri olmalı veya isveçte o kadar çok ağır vergiler varki sigara ve içkiye neredeyse marketlerde hiç yok
    theguard
    E o zaman kimse arabanın egzozundan çıkanları da solumak zorunda değil. Arabalar da yasaklanmalı. Kimse bina ısıtma sistemlerinden çıkan atıkları da solumak zorunda değil. Doğalgaz da yasaklanmalı.
     garavel_usta
     Herkes tutturmuş amq ' ben bu dumana maruz kalmak istemiyorum' diyor. Bende senin bu dumana maruz kalmani istiyorum amq. Neden senin dediğin olsun? ' yanımda sigara içilmesin istiyorum' diyosun. Bende yanımda sigara içilsin istiyorum amq. Hepiniz sigara için.
      thetalentedmrripley
      Keyif sigarası içmeyen de ne bileyim 😒
       melina26
       kimsenin sigarasına kimse garışamaz.
        abdes_terligi
        sigaraya bağımlılığı olan chainsmoker bireyler sigarayı ani bir şekilde bıraktıklarında sağlık sorunları yaşıyorlar (beyinde kan pıhtısı oluşması sonucu inme ve ölüm vs) bu yüzden yasaklanmamalı. Ama sigarayı bıraktıran hizmetlerin artması lazım ve sigarayı bırakan kişiler takip edilmeli ve sıkça checkup geçirmeli pıhtı oluşumuna karşı.
         detokssuyu
         Ne münasebetle? İçmek isteyen içer istemeyen içmez. Yasaklar hiçbir anlam ifade etmiyor. Hatta daha çekici bile kılabilir.
          yabadabadu
          yasaklansın bok gibi kokuyor aq
           sairsel
           Bu tarz şeyleri toplum içerisinde tüketirken diğer insanları rahatsız etmemek lazım. Adam durakta sigarayı iyice sömürüyor sonra otobüse binince kokular leş gibi etrafa yayılıyor kimse sizin bu leş kokunuzu çekmek zorunda değil zaten parfüm ve deodorant kullanan yok! Bazen alkol alan insanlarda toplum içerisinde kötü kokuyor veya diğer insanları rahatsız ediyor. Öyle yasakmış vergiymiş falan yemiyor maalesef toplumsal bilinç olmadıktan sonra hepsi boş!
            strangestar
            Sigara içenler içsin kendi kararlarında evinde veya insanlar olmayan bir yerde içsin ben içenlerin pasif içiçisi olmak istemiyorum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.