Şiddet Gören Bir Arkadaşım Var Ama Elim Kolum Bağlı...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sabenhazll
   Merhaba.. Şiddet gören bir arkadaşım var ama farklı şehirlerdeyiz. daha önce karakola gitti ama babası yakaladı. Sonra daha da kötü oldu. Ve ben hiçbir şey yapamıyorum. Gerçekten çok korkunç. En azından psikolojik olarak nasıl destek çıkabilirim? Lütfen yardım edin elim kolum bağlı ne yapacağımı bilmiyorum bu da canımı yakıyor.. (bu arada yaşı 14)
    imcherry_
    Benim de var ailesinden şiddet gören bir arkadaşım... Babasının ona yaptıklarını anlatmıştı ve cidden çok berbat şeylerdi. Annesinin bunlar olurken sadece izleyip, karşılaştığımızda bana hâlâ gülmesi o kadar sinirlerimi bozuyor ki... Bayağı fazla dedim ihbar et, polise haber ver falan diye ama reddetti. O babası olacak adamın onu bayılana kadar dövdüğünü biliyorum ben. Elim kolum bağlı oturmak o kadar kötü hissettiriyor ki... Umarım arkadaşın kurtulur bu durumdan
     torture
     İhbar et derdim ama sonra aklıma Türkiye'de yaşadığımız geldi.
      buse01
      Sen polise git ve şikayetçi ol, babasını ihbar et
       detokssuyu
       Çok zor. Ne desem bilemedim ama çok dikkatli olmak lazım özellikle şiddet mağduru arkadaşın daha fazla zarar görmemesi adına. Mutlaka kolluk kuvvetlerinde destek almak lazım gerekirse.
        alys
        hangi şehirde yaşıyorsa o şehirdeki kadın hakları savunucuları veya belediye kadın kolları vs. yerleri bulup iletişime geçin bireysel bir şey yapamayabilirsiniz ama o topluluklar ses getirir gerekeni yaptırır. diye düşünüyorum
         -lucy-
         Şuan aşırı canım acıdı..
          -lucy-
          Adresi varsa polisi arıyorsun, adresi veriyorsun. Babası yakalasa da polisler orada olabilir böylece, sonrasında da mutlaka psikolojik destek alsın bi psikiyatristten. Kanıt veremiyorsan en azından adres ver ki kendi gözleriyle görebilsinler.
           berat_redflag
           Acı çeken sevdiğine yardım edememek kadar kötü bir his yok...
            gregory_
            Polisi sen ara ve durumu detayli anlat belki bir faydasi olur.
             karolunita
             babası yakaladı? şiddet babasından mı yoksa ağır çomar fln mı?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.