Siber Vatan Doktrini
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Siber Vatan doktrini ülkenin nasıl ki kara, deniz, hava sınırları varsa siber sınırları olmalı bunun için bir güvenlik duvarı oluşturulmalı tezini savunur. Siber Vatan projesini hazırlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Twitter'ın içeriklere karışamayacağını, bunun Amerikan yasalarına göre de böyle olduğunun altını çizerek, "Önümüzdeki süreçte Siber Vatan kavramını çok sık duyacağız. Benim vatandaşlarım, aynı zamanda sosyal ağların kullanıcıları. Dolayısıyla vatandaşlarımın, özel hayatının gizliliği, kişisel verilerinin korunması, temel hak ve özgürlüklerinin güvence altına alınması görevimiz" demiş. Düşüncelerini alalım?
    fuckerfukara
    Benim ağzımı bozdurmasın kendisi Pis çöl bedevisi araplara toprakları şirketleri peşkeç çeken bendim sanki aq. Bunun hesabı sorulacak az kaldı
     okadin
     Ölümüne sansür uygulayacağız cümlesini vatan, millet, Sakarya tezi çerçevesinde bir dile yerleştirmişler işte. Altını da dolduramıyorlar ki. Hep aynı şeyleri söyleyip duruyorlar. Merak ettim bu konunun biraz üzerine gittim ama dediğim gibi ama aydınlatıcı bir temele oturmuş değil halen.
      cinayetvaraga
      Özgürlüklere her daim müdahale eden partinin mensubundan bunu duymak komik.
       detokssuyu
       Ben ilk kez duydum. Ne olacakmış yani? Kuzey Kore falan mı? Kendi yerli ve milli sosyal mecralarımızı mı kullanmaya başlayacağız? Nasıl oluşturacakmışız siber vatanımızı?
        sedefartuny
        Bu mu çıktı şimdi? Birkaç duydum ama üzerime gitmedim. Mavi küre mi yeşil küre mi uygulaması vardı Twitter'da ona benzer bir çalışma sanırım. Bizler bu çalışmaların ne niyetle yapıldığını, köpürtüldüğünü, sürekli dillendirildiğini biliyoruz tabi.
         badideasensei
         kim oy veriyor bunlara diye sorguluyorum dün ki sağcılar bile oy vereceği kişileri değiştirmiş. Hmmmm aa şimdi aklıma geldi trafoya giren kedilere noldu acaba
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.