Şeytan Taşlamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kafatamircisi
   1400 yıldır bu şeytanı taşlıyorsunuz hiçbir halta yaramıyor Ya kimsenin aklına gelmez mi arkadaşım biz bu şeytana c4 döşeyelim havaya uçuralım, ya da Rpg-7 roketatar ile değişik fantaziler uygulayıp kökten kökünü kazımayalım demez mi kimse) "Beni öldürmeyen şey güçlendirir" dercesine bütün hacılara rest çekiyor, peygamber zamanında 1 tane olan şeytan bu gün 3 tane olmuş😃 bir de kodlamışlar bunları küçük, ortanca, büyük şeytan diye Bi yerlerde yanlış giden bişey var zannımca çünkü şeytan müslümanların kabesine allahın evine kadar girebildiyse mutlaka bi yerler de yanlış giden bişeyler var. Birde bunu sermayesiz bir kazanç kapısı haline getirmiş ki bu araplar şeytana pabucunu ters giydirir Bu şeytanların etrafına beton havuz yapmışlar koni biçiminde atılan taşlar tek noktada yine toplanıyor satılıyor taşlar dolar ile öyle riyal flan geçmiyor döviz büroları sürekli hizmette her,köşe başında çiğköfteci gibi gidin,dolar alın ondan sonra taş alın şeytan taşlayın Siz ne diyorsunuz arkadaşlar bu işe)
    imcherry_
     avcikizhamide
     Bིeིnི dིiིoིrིuིmི kིiི,bིuིnིuིnི aིsིiིnིaི zིeིhིiིrི gིaིtིsིaིkི gིeིbིrིiིrི mིiི
      monaiman
      Şeytan taşlamak bana acayip saçma geliyor. Güyya irade sahibisin, iyiliği de kötülüğü de kendin yapıyorsun ama faturasını şeytana kesiyorsun. Gommik.
       basorexia_
       orada temsili bir taşlama var abijim. cidden orada şeytan yok yani. o kutsal yerde şeytanın olabileceğini sanmıyorum
        maskoff
        hac olayında en çok merak ettiğim şey. acaba orada şeytan taşlarken insanlar nasıl hissediyor, nasıl davranıyor? çok garip ritüel cidden. kendine mi kızıyor yoksa şeytana mı? gözlemlemek isterdim.
         ahmet61
         https://www.bilimveyaratilisagaci.com/2021/09/seytan-melek-midir-yoksa-cin-midir/
         şeytan
         taşlamak ikonik bir tepkidir.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.