Şeyma Subaşı'nın Haber Global Röportajı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   almila__
   Şeyma Subaşı, Mısırlı iş adamı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceğini açıkladı. Subaşı, "3 ay 10 gündür birlikteyiz ama hikayemiz çok uzun. Yıl bitmeden evlenebiliriz" dedi. Röportajı özet geçecek olursam : Şeymoş Mısırlı iş adamı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceğini açıkladı dün ki canlı yayında. "3 ay 10 gündür birlikteyiz ama hikayemiz çok uzun. Yıl bitmeden evlenebiliriz" diye konuştu birazda utana çekine. Öte yandan, üzerinde 'Sevgilimin malıyım' yazan tişörtüyle ilgili de konuşan Şeyma'cım "Ben onun bir malıyım lafını bir obje olarak görmüyorum. Açıklamaları çok uzun şimdii hepsini özet geçemeyecegim ama özetle sosyal medyayı istediğim gibi kullanırım beni sevmeyenler beni block'layabilir istediğini yapabilir ben özgür bir kadınım filan dedi. Sonuna kadar da haklı begenmiyorsanız takip etmeyin..
    moon-night
    röportajı koyaydın keşke
     berat-albayrak-official
     Kadının tek yeteneği ünlüleri ayartıp sonra boşayarak sömürmesi.
      kania_
      Olay neydi unuttum ap
       deniz006
       Aşkım arkandayız yeter artık bu erkek egemen anlayış erkek yapınca sıkıntı yok kadın yapınca utanmaz şöyle böyle.. Seni seviyorum bebegim. Mutluluklar diliyorum.
        eski_bi_tanidik
        Mal aq. Ondan da bir yıla kadar boşanir. Az yesin parasını. Mal olduğunu kabul etmiş djdjdjdj melisaya üzülüyorum böyle bi annen oldugunu düşünsene
         kayaca
         Kadın haklı dağılabilirsiniz.
          eflayilmaz
          Bu kadının garip bir etkisi var insan üstünde. Açıklamalarına kızamıyorum ben bunun
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.