Sexting Hakkındaki Düşünceleriniz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Bana biraz komik geliyor açıkçası bu durum. Tabii memnun olanı seveni bayılanı çok fazla belki ama bana çok eksik bir şeymiş gibi geliyor. Ben sevmiyorum. Hissiyatı da çok eksik oluyor zaten.
    obiyagmur
    Ben diyorum ki şu sevişme konulu başlıkları bi bitirsek mi artık?
     sailor-king
     Göz görmeyince gönül dirty talk
      buse01
      Yapan yapsın yapmayan yapmasınnnn
       entelbukalemun
       Sexting kavramının artık sexing kavramına evrilmesi gerektiğini düşünüyorum
        fuckerfukara
        bunu yapanın kendine saygısı yoktur. ama türkiyede cinselliğin evlenmeden yaşanılmaması gereken bir şey, şeytan işi ve haram master olduğu düşünülürse sexting helal sınırlar içerisinde yapılabilecek en ekstrem aktivitedir. sen bunları okurken karşındaki orasını burasını açıp kendini tatmin ediyo iğrenç. aynı şekilde nude da öyle kişinin kendisine saygısını yitirdiğin göstergesi
         roxannee-
         Bende ön yargılıydım bir zamanlar evet. Ancak sonrasında bunun da ilişkinin seksin bir parçası olduğunu keşfettim. Ne var yani konuşarak seks yapmak neden bu kadar tuhaf karşılanıyor ki. Hatta çok havalı. Kurduğun iletişim sayesinde haz alıyorsun orgazm oluyorsun. Bu fena bir şey değil.
          velevkiozge
          Hoşuna giden bireyler tarafından yapılması normal olan ancak partnerlerden birinin diğerine baskı kuracağı, zorla bunu yapmasını sağlayacağı durumların hoş olmadığı eylem. Bencil olmadan yapılması gerekiyor
           ladydisko
           çok saçma. git yaşa yaşayacağını iki mesajla nasıl bir şey yaşıyon
            damladamlo
            İğrenç yazanlar var. Sanırsız hiç sevişmemişler :)
             mertiniz
             bu işi gerçekten bilen ve sizi heyecanlandıracak biriyle yaptığınızda gayet keyif alabileceğiniz bir olay. sextingde amaç mastürbasyon vs değil, heyecanlanmaktır. Ama genelde sexting saçma sapan yok oranı öptüm buranınyaladım vs gibi şeyler minvalinde oluyor. Bu değil, karşınızdakinin okuduğunda sanki o şeyi yaşıyor gibi hissedeceği ama aynı zamanda da naif olan cümleler kurmalısınız.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.