Sevmediğiniz İçin Yargılandığınız Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yazarcizer
   ''Nasıl sevmiyorsun ya?'' diye yargılandığınız şeyler kesinlikle vardır. Ben mesela game of thrones'u sevmiyorum ve hep yargılanmaya başlıyorum. Sizin gibi popüler kültürün köpeği olmadıysam napıyım yani? Diğer dio'cuların neler merak ediyorum. bu konuda yalnız mıyım acaba?
    merilolika
    fotoğraf çekinmeyi sevmiyorum biyerlere gittiğimde konum atmak story atmak sevmiyorum her yaptığım şeyi anlatmayı sevmiyorum bunları yapmıyorum diye gezmiyo hayatını yaşamıyo diyolar hayatımı yaşamam için insanların gözüne sokmam mı lazım yaptıklarımı
     sadisfekshin
     Türkü dinlemeyi sevmiyorum, bağlama sesinden de hoşlanmıyorum.
      catherine-earnshaw
      Netflix... Internet öldü mü, dizi siteleri tarihe mi karıştı da herkes Netflix'den izliyor dizileri diyorum. Bir de para mı ödeyeceğim? Yok daha neler.
       mutsuztospik
       Gelenekler .yok kinaydi yok düğündü yok aile cok önemlidir . O ne der bu ne der diye yasamak . Aileyle birlikte yasamak . Cinsellik icin evlenmeyi beklemek zorunda olmak uzar gider
        mr-potato
        türkçe dublajlı film
         gregory_
         Yüzüklerin efendisi ve Harry Potter izlemedim ve de kokoreç sevmiyorum.
          moon_night
          Baklava Yenge ben sevmiom tamam mı ağzıma sokmaya çalışma artık
           hanmergen
           Futbolu sevmem. Ofsaytın bile ne olduğunu bilmem. Millî maçları da izlemem. Bu insanlara garip geliyor. Neşet Ertaş sevmem. Sesini gerçekten sevmiyorum. Neşet Ertaş sevmediğim için bana neredeyse tavır alanlar var. Ramazan ayını sevmem. Hem de hiç sevmem. Zaten Müslüman değilim. LGBT bireyleri sevmem. Sanki onları sevmek zorundaymışım gibi diretenler var. Sevmiyorum kardeşim, zorla mı? Misafir sevmem. Hiç işim olmaz. The Shinning midir ne halttır, o filmi sevmem. Beni zerre kadar etkilemedi. Ama sırf Kubrick filmi diye filme tapınan tipler var. Sevmedim. Sevmek zorunda mıyım?
            ravenclawindiademi
            midye sevmiyorum
             kayberkay
             müzik dinlemek .
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.