Sevmediğiniz İçin Yargılandığınız Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yazarcizer
   ''Nasıl sevmiyorsun ya?'' diye yargılandığınız şeyler kesinlikle vardır. Ben mesela game of thrones'u sevmiyorum ve hep yargılanmaya başlıyorum. Sizin gibi popüler kültürün köpeği olmadıysam napıyım yani? Diğer dio'cuların neler merak ediyorum. bu konuda yalnız mıyım acaba?
    merilolika
    fotoğraf çekinmeyi sevmiyorum biyerlere gittiğimde konum atmak story atmak sevmiyorum her yaptığım şeyi anlatmayı sevmiyorum bunları yapmıyorum diye gezmiyo hayatını yaşamıyo diyolar hayatımı yaşamam için insanların gözüne sokmam mı lazım yaptıklarımı
     catherine-earnshaw
     Netflix... Internet öldü mü, dizi siteleri tarihe mi karıştı da herkes Netflix'den izliyor dizileri diyorum. Bir de para mı ödeyeceğim? Yok daha neler.
      mutsuztospik
      Gelenekler .yok kinaydi yok düğündü yok aile cok önemlidir . O ne der bu ne der diye yasamak . Aileyle birlikte yasamak . Cinsellik icin evlenmeyi beklemek zorunda olmak uzar gider
       sadisfekshin
       Türkü dinlemeyi sevmiyorum, bağlama sesinden de hoşlanmıyorum.
        1234569
        araplar.
         mr-potato
         türkçe dublajlı film
          gregory_
          Yüzüklerin efendisi ve Harry Potter izlemedim ve de kokoreç sevmiyorum.
           ravenclawindiademi
           midye sevmiyorum
            moon_night
            Baklava Yenge ben sevmiom tamam mı ağzıma sokmaya çalışma artık
             hanmergen
             Futbolu sevmem. Ofsaytın bile ne olduğunu bilmem. Millî maçları da izlemem. Bu insanlara garip geliyor. Neşet Ertaş sevmem. Sesini gerçekten sevmiyorum. Neşet Ertaş sevmediğim için bana neredeyse tavır alanlar var. Ramazan ayını sevmem. Hem de hiç sevmem. Zaten Müslüman değilim. LGBT bireyleri sevmem. Sanki onları sevmek zorundaymışım gibi diretenler var. Sevmiyorum kardeşim, zorla mı? Misafir sevmem. Hiç işim olmaz. The Shinning midir ne halttır, o filmi sevmem. Beni zerre kadar etkilemedi. Ama sırf Kubrick filmi diye filme tapınan tipler var. Sevmedim. Sevmek zorunda mıyım?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.