Sevişirken Dikkat Edilmesi Gereken 11 Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   Özelden sürekli mesajlar geliyor. 'garavel maddeler halinde, sevişirken ne yapmamız gerek sıralar mısın?' veya 'garavel senin taktiklerin neler bir başlık açıp anlatabilir misin?' Gibi sorulara maruz kalıyorum. Ve artık kafalarda soru işareti bırakmamak için siz türk gençlerine yardımcı olmak için bu başlığı açıyorum. Aşağıdaki her şeyi dikkate alın. Aksi taktirde başarılı olamazsınız. 1- arzulanmak, arzulamak Seks dediğin iki partnerin birbirini arzulamasıyla olur. Arzulamak sevişmenin en önemli parçasıdır. Aksi halde asla zevk almazsınız. Birbirinizi hissedemezsiniz. Seks aynı zamanda ruh birleşimidir. Şehvet barındırır, duygu barındırır, bunlar arzuyla olur. 2- ön sevişme Sevişme sadece göm çık değildir. Yavaş yavaş yapmalısınız. Hafif hafif öpücükler yapmalısınız. Dokunuşlar yapmalsınız. Ön sevişmeye önem verin. Seks yapmaya hazırlığın başlangıcıdır. Cinsel isteği uyandırır. 3- zaman Zaman çok önemlidir. Cinsel isteğiniz yoksa yapmaya zorlamayın. Yorgun, stresli veya başka bir şey olursa yapmayın. Tamamen istediğinizde ve odaklandığınızda yapın. 4- partner Evet partneriniz çok önemli. Ten uyumu, yatakta uyum, birbirinizi anlama konusunda partner seçimi önemlidir. 5- sevişme esnasında konuşmak Hayvanla ilişkiye girmiyorsunuz. İnsanla giriyorsunuz. Hafif hafif gülümsemeler. Kısa kısa cümleler ile sevişmeyi devam ettirebilirsiniz. 6- pozisyonlar Birbirinizi anlamalı, pozisyonlara dikkat etmelisiniz. Değişik fanteziler deneyebilirsiniz. Hangi pozisyonda daha iyi zevk aldığınızı keşif edin. Mesela kızın memesi orda duruyorsa onu emeceksin arkadaş. İhanet etme. 7- oda sıcaklığı Çok önemlidir. Tutupta 35 derece de nemli bir hava da sevişmeyin. Yapış yapış olursunuz. 8- mekan Rahat bir mekan çok önemlidir. Acı çekerek seks yapmayın. Rahat bir yatak bulun. 9- karşılıklı zevk almak Zevk aldığınız kadar zevkte vermek zorundasınız. Sevişme tek kişi değildir. Partnerinizi de düşünün. Acele etmeyin. Yavaş yavaş yapın. 10- vücut temizliği Vücut temizliğinize özen gösterin. Kötü kokmayın. 11- Sert sert pompa Yukarıdaki 10 maddeyi s.ktir edin sadece bu son maddeye odaklanın. Zaman mekan hiçbir şey fark etmez sert sert yapın bu işi. Daha sonra bana dua edeceksiniz.
    strangestar
    Hardcore sevmeyenler olabilir usta 11. madde yanlış olmasın.
     fairytale-
     İlk 10 maddeye uyan biri varsa ben onu s*keym. Madem bu kadar şey biliyorsunuz niye kullanmıyorsunuz..!
      tsukyomi
      Yukarıdaki 10 maddeyi siktir etmenden geliyor başına bunlar. Partnerine önem vermiyorsun, sonra biz çekiyoruz ağlayışlarını. Yanlışı da düzeltelim; Sertlikten kasıt sadece hız değildir. Mental olarak da o an ipler ele alınmalı, o sırada mutlaka konuşulmalı, zamana hakim olunmalı ve bir ritim yakalamalısınız. Yoksa adına sertlik denmez, tavşanlık denir ki bu tiksinçtir.
       eo110
       Bu şey gibidir yeni kabuk tutmaya başlayan yaranın verdiği müthiş tatlı kaşınma hissi var ya o işte. Zamansız ve gereksiz sertlikler yapmamakta fayda var.
        agac-ceviz
        Peki ey garavel dümen sormazlarmi sana bu insanlar sevişecek adamı yada kadını nerden bulacağız diye...
         mrsnl33
         Buyuksun usta,Haydar Dümen halt etmiş senin yaninda😂😂😂
          gizemino
          Yazılmış çizilmiş bize de okumak öğrenmek bilgilenmek düşer. Teşekkürlee halk adamı
           buse01
           Ön sevişme ve oral olmazsa olmaz bnce oralden sonra sertleştirip birleşmeye geçilmesi🤤
            sairsel
            Bunları nerden arakladın haydar dümen sayfasından mı? 😁
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.