Sevgisizlik...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hayalperestbirii
   Küçükken aile tarafından sevgi görmeyen biri ileride bence çok sorunlu bir çocuk haline geliyor ve tehlikeli... Halbuki ne suçu varki yaralı diye düşünüyorum . öyle insanlara ne kadar üzülsem de karşıma almak istemezdim.
    catherine-earnshaw
    Evet, başta üzülüyorsun. Büyüdükçe suratsız, soğuk ve moralsiz birine dönüşüyorsun, yaşam tarzın haline gelene kadar böyle hissediyorsun. Dünyayı sikmek istiyorsun çünkü senden sakınılanın saçma sapan insanlara gani gani verildiğini görüyorsun. Yine dünyayı sikmek istiyorsun ama kıçının üzerinde oturmaya devam ediyorsun.
     kalpci
     Bir insan nasıl öğrenmişse öyle yaşar. O sevgisiz büyüyen insanları severseniz, sevmeyide öğrenirler.
      silivri
      Hayır, tehlikeli falan olmuyoruz.
       gossipdio
       Çok kötü bir şeydir bana göre. Aile arkadaş sevgiliden sevgisizlik görmek insanda ciddi psikolojik yıkılma yaşatıyor.
        selshine
        bunu genellemek çok yanlış, ailesi tarafından sevilmeyen çocuklar zor dönemler yaşar ve hayata diğerlerinden geride başlarlar. Lakin bunu aşan ve bu şekilde hayatına devam eden kişileri böyle vurmak çok yanlış. Kısacası ne insanlar gördüm ailesi tarafından sevilmekten kötü taraflarıyla bile ilgi görmüş bencil ve kötü insanlar
         mrlawyerkk
         Sevgisizlikle büyümüş çocuklar hayatlarının ilerleyen dönemlerinde bunun ceremesini çok çekiyor bu yüzden sevin ya. Birilerini sevmek bu kadar zor olmasa gerek.
          eliff04
          Mutlaka sorunlar oluyor tabi ama her zaman tehlikeli ve zararlı insanlar olmuyorlar. Bazıları topluma yararlı kişiler bile olabiliyor.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.