Sevgiliyken Aldatıldığınızı, Evlendikten Sonra Öğrendiniz! Tepkiniz Ne Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muratfirat
   Gerçeklerin ortaya çıkmak gibi güzel bir huyu vardır, tabii utanma duygusu şehri terk ettiğinden beri bunun bir önemi kalmadı gibi ama bazı konularda hala kritik bir rol oynadığını düşünüyorum! Mesela evlilik gibi... Eminim, bir çoğumuz ilişki sürecinde ihanete uğradı veya ihanet etti. Bunların bazıları ortaya çıktı ama bazıları aldatılan tarafından bilinmeden üstü kapatıldı. Benim merak ettiğim konu ise şu; Deliler gibi aşık olduğunuz insanla evlendikten kısa süre sonra, sevgili olduğunuz dönemde aldatıldığınızı öğrendiniz tepkiniz ne olurdu?
    cihangiremiraksoy
     cimilli
     Bir kadın beni anca benimle aldatır. Aksi bir durum düşünülemez düşünülmesi teklif dahi edilemez.
      deniz_yesili
      ağlardım napcam
       patiklipengui
       Hayatımda olmadığı süre boyu ne yaptığı umurumda olmaz da ben hayatındayken böyle bir şey yaptıysa zaten bana saygısı yoktur. İş boşanmaya giderdi. Hadi bir şey oldu boşanmadım ama tüm saygımı yitirmiş olurdum.
        sacmaliklarbekcisi
        zamanın önemi yok isteyen linçlesin affedenin kendine saygısı yoktur aldatmak sadece fiziki olmaz bu arada duygusal olanı da affetmezdim
         iceel
         Sevgiliyken aldatan evliyken güle oynaya aldatır
          darkomikhanem
          Şuan tahmini bişey söyleyemem o psikolojiyi yaşamam lazim ama hiç iyi şeyler olmazdi buna eminim Umarim kimse böyle bir imtihanla karşı karşıya kalmaz :)
           1cerenaltay
           Önce çocuk planım varsa ve daha ne kadar hayalimiz varsa onları görmezden gelir evli kaldığım süre boyunca verebildiğim kadar psikolojik zararı verirdim ama manipüle ederdim. Bunun için biraz psikoloji bilgisi yeterli. Daha sonra tazminat açıp donuna kadar alırdım ve hiçbir şey olmamış gibi sırtımı dönüp giderdim. Bu kin değil. Hak ettiği şeyi layığıyla yaşamaktır.
            a.l.p.o.l.l.o.n
            Tüm malı mülkü kendime alır aldattığına gider yüzüğü bırakır o kadına da tekmeyi basar kaybolurum net
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.