56
6.12.2020
Sevgiliyi Hayatın Merkezine Koyma Hatası
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   peripedia
   Hayatına giren her sevgilisini hayatının merkezine alan, o kişiye odaklı yaşamaya başlayan bir arkadaşım vardı bir zamanlar. Hayatına biri girdiği takdirde asla ona ulaşamazdık. Gözü hiçbir şey arkadaşı, dostu görmezdi. Dünyasını sevgilisine feda ederdi. Sevgilisi ile yolları ayrıldığı zaman tekrar arkadaş edinme çabasına düşer, dönebildiği kadarıyla eski dünyasına dönerdi. Sonra yine biri karşısına çıkar ve hayatını değiştirirdi. En tahammül edemediğim insan davranışı olduğunu da belirteyim. Tamam hayat arkadaşlarınız olsun ama onlar için dünyanızı bu denli değiştirmeyin arkadaşlar.
    busrawashere
    ben koydum, hata değildi, hayat da bana koydu, iyi anlaşırız, teşekkürler
     cinayetvaraga
     Terk edilince ağlayacak omuz, dertlesecek birini ararlar...
      nobodyy1
      Eğer eşinizse tabi ki koyun hayatınızın merkezine ama sevgili için biraz ağır gelir bu.
       eski_bi_tanidik
       Bir de sevgilisiz tek taraflı hali var bunun daha fena :D
        asit
        hayatımın merkezinde lahmacun var
         talihsizinteki
         en yakın arkadaşım sevgili yaptığı zaman onu arayıp sormam boş vakitlerini sevgilisiyle geçirsin diye o isterse beni arar hemen buluşuruz 0 trip aynı şeyi o da bana karşı yapar sevgilimiz olmadığı dönemler de yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez bence ideal arkadaşlık budur birbirini darlamaman koruyup kollaman gerekir
          benita
          Çok yaptım o hatayı, hayatımın merkezinde ben varım artık
           imailahorsilahh
           Koymadım diye tekmeyi basacak gibi oldu, ben bastım tekmeyi.
            tsukyomi
            Hayatın merkezine insan gibi kısa ömürlü, yanar döner varlık konulmaz be. İdeoloji konur, sevilen herhangi bir nesne konur ama insan konmaz. Sonra her tarafı 3. sınıf aşk/dram dizilerine çeviriyorsunuz, yabmayın.
             tachycardia
             Bir tarafa sevgilimi diğer tarafa arkadaşlarımı koyarım o dengeyi ayarlarım ama işte bu sefer de bana yer kalmıyor, kendimi unutuyorum
              meyvesebze
              Koymayin merkeze felan...Hepsini birbirine katin karistirin Sevgiliyle evde film mi izliceksiniz,bi arkadasinizida alin gidin.Hevesler kursakta ama arkadasinizida yalniz birakmamis olursunuz 😂 Arkadasinizin bi derdi var,cafede bisiler icip anlatmaya mi cagirdi,manitoyuda alin gidin,dert dinleme faslini kapatmis olursunuz herkesler mutlu
               detokssuyu
               Yazıktır, ilişkileri bittiğinde bomboş hiçbir amaca hizmet etmeyen bir dünya içerisinde bulurlar kendilerini. Ciddi bir hatadır. O insan hayatına bir güzel devam eder ve ama siz uzun bir süre öylece bomboş kalırsınız.
                sedefartuny
                Herkesin bu hatayı yaptığı bir dönem oluyor sanırım hayatında. Ah ne büyük bir aptallıktı. Birine sevgi göstermek, değer vermek bu değil bunu anlayamıyoruz o zaman.
                 okadin
                 Hayatının merkezine kendini koyacak bir benlik bilinci ya da hayatta bir amacı, ideali olmayan insanların yaptığı eylemdir. Yanlıştır. Sevgi ve aşk ile eş değer değildir.
                  caresizcare
                  Yanlış çok yanlış
                   _umut_
                   Aynı beni tarif etmişsin ve inatla yapmaya devam ediyorum ve edeceğim
                    mrlawyerkk
                    Benim de vardı böyle bir arkadaşım. Hayatındaki tüm insanları bir şekilde kaybetmeyi başardı ve aşkta da kazanamadı maalesef. Yapmayınız.
                     gizemino
                     Sevgilini hayatını kolaylaştırılan ve seni daha mutlu edecek biri olarak görmek yerine merkeze almak = hayatını mahvetmek
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.