Sevgiliye Şişmanladığı Nasıl İma Edilir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   camparice
   Bir süredir beraber olduğum biri var ve sanırım düzenli olmaya başlayan ilişkimizde çeşitli değişiklikler hissediyorum. Öncelikle başlarda kendine oldukça dikkat eden bu birey artık kendini biraz salmış homini gırtlak gitmeye başlamış durumda. İlk tanıştığımızda haftada üç gün spora gidiyordu ancak şimdi görüşmeye bile oturduğu yerden zor kalkıyor, mırın kırın ediyor ve kendi ev lokasyonuna daha yakın yerleri tercih ediyor. Bunlar çok sorun değil biraz sıkıntılı bir dönemden geçiyor ve anlıyorum ancak gittikçe kilo alıyor ve sabahlara kadar jelibon cips kola akıp giden şampiyonlar sofrası gibi kurulan bi hazır gıda şöleni var. Kendisine biraz daha yeşil gıdalara yönelmesi konusunda uyarıyorum ancak kırmak da istemiyorum, mutluluğu yemekte buluyor gibi. Ancak bu sağlıklı değil. Siz olsanız nasıl belli eder ne derdiniz kırmadan?
    nickimdebileolmaz
    O şekilde beslenmeye devam ederse kalp krizi geçir hayatta kalırsa doktor uyarır sen yorma kendini.
     karolunita-
     şey canım sen biraz ıııı....
      absurdizm
      spor fantazisini bahane edip spor yaptır
       ali-vercetti
       şeyy, biraz poaça olmussun da😚 (sona "uWu" eklemeyi unutmayın)
        benita
        Ağır Yaşamlar programını açarım
         imailahorsilahh
         Adam taş gibiymiş imanıma
          lovewkoko
          ima etmeyin oğlum çok üzücü lan. herkes her şeyin farkında amirim gelmeyin üstümüze. sığamıyoruz zaten pantola gömleğin düğmesi patlıyor. üzmeyin bizi. göt göbek yerinde maşallah aslanıma deyip geçin. biz birer obje değiliz taam mııı
           tsukyomi
           Bir gün bana ''Lenin aşkına kilo ver artık devuşka'' demesini o kadar çok istiyorum ki. Ben de olsam direkt söylerdim. Bir şeyi direkt söyleyemiyorsanız olmamıştır o ilişki zaten.
            eski_bi_tanidik
            Zayıflatma şeysi alirim
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.