Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   incezeka
   Bugün sizler için günaydın mesajları üzerine bir içerik hazırladım. Paylaştığınızda sevdiklerinize kıymetlerini hissettirebileceğiniz, onların güne huzurlu bir başlangıç yapmalarını sağlayacağınız mesajlar, sözler arıyorsanız hemen paylaşmaya hazır sözler burada. İster WhatsApp, ister Instagram, isterse Facebook ister Twitter veya kısa mesaj(SMS) olsun hepsini bu içerikte bulabilirsiniz. Günün; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığın nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar. Özleyiş yalvarış gibidir. Sevgisiz yaşamak ölmek gibidir. Her nerede olursa olsun senin gibi dostumun olduğunu bilmek benim için yaşayış gibidir. Günaydın can dostum. Hayatı güzelleştiren insanların güzelliğidir. Kimi emek ve çaba harcayarak bir şeyler yapmak ister. Kiminin ise varlığı en büyük güzelliktir. Günaydın. Her sabah Rabbimize Dua etmeyi unutmayalım. Çünkü Allah bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar arkadaşlar. Sevgili dostum gecenin yıldızlarıyla ve ay ile vedalaş, parlayan güneşe merhaba de, dilerim o güneş bulunduğun her yerde sana neşe saçsın, günaydın, iyi sabahlar. Pencereden dışarı bak ve güneşten yayılan enerjiyi hisset. Kötü duygulardan uzaklaş, yaşam en taze haliyle yeni bir gün sunuyor ve yaşanacak güzel bir gün seni bekliyor. Günaydın Dostum. Günaydının ne kadar yakışıyor sabahlara. Ne merhabanın soğukluğu ne elvedanın burukluğu. O kadar saf ve temiz bir kelime ki, tıpkı senin gibi. Günaydın biricik arkadaşım. Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki arkadaşım, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor. Hadi uyan artık arkadaşım günaydın. Yılların yaprak solgun gibi dökülüp, sevgilerin buz gibi eridiği ve insanların öz değerlerini yitirdiği şu dünyada güzelliğini kaybetmeyen en güzel insana kucak dolusu sevgilerle. Günaydınlar. Mutluluk sahip olduğun değerlerdir, bunları kaybetmeden kıymetini bil. Dünyada eşsiz olduğunu sakın unutma. Birileri için özelsin, yeter ki fark edin. Hayatın her anı umutla yaşanır, bir an bile umutsuz olma. Kırılganlıklarınız ve dargınlıklarınız geçici, dostluklarınız kalıcı olsun, Gününüz en güzelinden ve sevgi dolu olsun, günaydın. Canım arkadaşım hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim. Güzel kardeşim, yeni günün ışıklarıyla sıkıntıların gece karanlığı gibi geride kalsın, günlerin huzurlu, günün hayırlı olsun. Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın. Yılda sadece bir gün açmak için 365 gün bekleyen kardelenin o bir günkü sevincini yaşamanız dileğiyle herkese günaydın. Sabahın seherinden, rüzgârın nefesinden, ezanın sesinden gönlümüze düşen huzur, uyandık bugün de çok şükür ya Rab, Günaydın hayırlı sabahlar.
   www.incezeka.com
   Daha Fazlası için
    moon_night
    sadece "günaydın yapram" yazamıyor muyuz
     kafatamircisi
     ben kendi adıma konuşuyorum romantizm bana soksan girmez))
      sairsel
      Dünya kadar mesaj yazacaksın gelecek cevap: Sana da günaydın 😁
       buse01
       KaLkTıNız Mı (inceeğğ) smdndndn
        silmarillion
        Yapmacık, net:)
         eo110
         Günaydın 😘
          patronicee
          Benimle olan adam için günün her saati aymış demektir. Aşkı sabaha indirgeyemem.
           tsukyomi
           Adama canım arkadaşım, canım dostum, biricik sevgilim, aşkım diye başlayan mesaj atsam işi gücü bırakır, yarım saatte yanıma gelir ''devuşka sen noldu biri var? Kim o ölü? Sen iyi? Sevmiyur artık Soviyet ayını?'' der be. Dobroye utro ayıcık iyidir, kalp krizine gerek yok.
            honeybee
            günaydın yazarım sadece o bile aklımdasın demenin en güzel yolu 💥
             filiz_667
             Geçenlerde geldi aklıma internetten arayıp yazmak da.. İşe gitmeden uyanır uyanmaz yazdığım için genelde "Günaydın sevgilim kalp" veya o tarzda mesajlar atıyorum. Tripli isem daha farklı. 😅😅 Haftasonu yine yazamıyorum o daha erken kalkıyor yine djdjs
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.