Sevgiliye Nude Atmak Normal Bir Şey Haline mi Geldi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   minmina
   eskiden çok da yapılan bir şey değildi sevgiliye nude atmak ama şimdi adeta normal bir şeymiş görülüyor? hatta atmayınca trip yiyorsun neredeyse. flörtleştiğim biri var ve sevgili olduk olucaz yani ve konuşurken konuyu nude atmaya getiriyor. kendi fotoğraflarını atıyor aynı şeyi benden de bekliyor ki ben başta istememiştim foto atmasını. sevgililikte kurala mı dönüştü artık bu? anlayamadım... bazı kız arkadaşlarım bu konuda rahatken bazıları değil ve ilginç olarak nude atmayan kıza "kezban" damgası yapıştırılıyor? ne alaka abii??
    biribizidurdursuncanim
    Artık herkes bunu yapıyor gayet normal oldu.
     narnianinkayipgunlugu
     Eskiden de kimileri için normaldi hala kimileri için normal ama bu konuda manipule edilmek hicbir zaman normal olamaz atmak istemeyen kimse atmaz trip ne demek ya
      mrlawyerkk
      Getirdiler. Bir zırvalık daha el birliğiyle normalleştirildi. Ya hu nasıl güveniyorsunuz hadi karşınızdakine güvendiniz bu sanal dünyaya nasıl güveniyorsunuz. Depolanıyor ya hu her şey.
       selshine
       Kimseye güvenmem özellikle internet üzerinden karşı tarafta kalacak bir görsel atmam dünyanın ne halde olduğunu hepimiz biliyoruz
        turuncu_sapka
        Bence normal haline gelmedi herkes nasıl davranmak isterse öyle davranır hale geldi
         judgeworld
         çok ilginç her şey gibi cinsellik bile dijitallesti
          abdes_terligi
          bence normal değil ya, yani en azından yeni ilişilerde değil, ilişki biraz daha ilerleyip sabitleşince daha normal gibi. Ama nude görmek veya atmak istemeyen birisine yine de nude atan ve karşılık bekleyen kişi bence sevgili değildir tacizcidir.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.