Sevgiliye Araba Kullanmayı Öğretmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bukafelos
   Bir erkeğin en çaresiz, duygularını içine attığı bu kadar boktan bir olay olamaz. Araba sizinse ve bu zamana kadar hiç araba kullanmamış sevgilinize arabayı verip "al öğren" diyorsanız, tartışmasız seviyorsunuzdur. Bunu daha önce tecrübe etmiş hemcinslerim bilir. Allahım ben böyle bir sinir harbi görmedim. Kızamazsın çok ayıp, gerilemezsin korkuya kapılıp bir daha araba kullanmaz. Kemerimi bağlıyorum kendimi kaderime bırakıyorum. Arabayı kaldırmayı öğrendi, daha ikinci vitese geçemiyoruz 5.ders oldu ama maşallah trafiğe çıkmak istiyor. Ya hayatım daha fren yaparken pedalları karıştırıyorsun falan yok. Kendine güveni tam. Alınmasın üzülmesin diye laf edemiyorum, araba bağırınca şu mına kodumunun vitesinş arttır lafını heralde 28 kere demişimdir. Her kullandığında da yersiz bir özgüven geliyor devuşkama. E sonuç ne oldu, dün arabanın anasını sikti, sol iki kapı içeri göçertt Kızdım mı? tabii ki hayır, neden? Çünkü adı üstünde kaza? Sonuçta bu ihtimali göze alarak verdim arabayı. Ben bir malım ya. Malsın sen barış. Bu kaçıncı amk ya. Sen ne bokuma her sevgiline araba kullanmayı öğretmeye çalışıyorsun. Bu kaçıncı amk. Ya kızlar içimde kalacak, araba bağırınca şu mına kodumunun vitesini 2ye alın, yavaşlayınca vitesi tekrar 1 e alın. AYRICA O AYNALARA BİR BAKIN AMK SAĞA SOLA DÖNERKEN. VE ORTADA Kİ FREN SOLDA Kİ DEBRİYAJ SAĞDA Kİ GAZ ŞUNU ARTIK ÇÖZÜN. HER ARABASI OLANDAN BANA KULLANMAYI ÖĞRET DEMEYİN, SİKTİRİN GİDİN KURSA YAZILIN. Teşekkürler. Seni seviyorum yulişkam 😩
    jarlvarg
    otomatik araba al sevgililerin rahat etsin o zaman, arabayi verip de sonra ne aglaniyosun buralarda .
     tsukyomi
     Şu ana kadar hiç istemedim, istemem de. Minnet etmem, istesem gider ilgili kurslardan öğrenirim. Şımarıklıktan başka bir şey değil bu. Reddetmeliydin hayatım. Sevgi böyle şımarıklıkları içermez.
      peripedia
      Babadan ve eşten, sevgiliden her neyse araba kullamayı öğrenemezsiniz bence ya. Gidin bir hoca il anlaşın hem siz rahat edin stres yapmayın hem de eşinizle dostunuzla aranız açılmasın.
       vanesssa
       Bana araba kullanmayı öğreten kişi babamdı, ilk geriye doğru park etmeye çalışmamda arabayı fena sürtmüştüm, bir keresinde ise sol dikiz aynasını kırdım kendisi arabasına aşık bir adam olarak hiç tepki vermedi yani en azından belli etmemişti. Neyse ki kısa sürede öğrendim. Bence bu kişiden kişiye değişen bir durum. Bu süreçte ikimizde hiç strese girmedik, zaten kendisi teklif etmişti ve 15 yaşında öğretti. Onun sayesinde kursta hiç zorlanmadan ehliyetimi aldım.
        uzgunsaripapatya_
        Bana babam öğretti gayet güzel sürüyodum babam gaza basarken ayağını debriyajdan çekebilirsin dedi bende ayağımı geriye attım frene bascağım zaman basamadım abimi eziyodum slwlwltphppjphlg
         minmina
         erk*kten öğreneceğime gider özel hoca tutar kendi başıma öğrenirim
          android_dahaiyi
          endişelenmem gereken bir konu değil çünkü ne sevgilim var ne de arabam hehe
           yagmur_ults
           Gerçekten sabır işi. Ben erkek arkadaşıma öğretirken arada bi kriz geçiriyordum içten içe ama yine de beraber yaptığımız her şey keyifli benim için.
            mrlawyerkk
            Çok keyifli bir aktivitedir tabii hayatındaki insanlar güzel vakit geçirmesini bilene.
             silivri
             Bireysel araçlanmaya, en az bireysel silahlanma kadar kıl oluyorum. O yüzden iyi olmuş diyorum. İçinde patlasın.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.