Sevgilisini Arkadaşlarının Üstüne Koyan Kişi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   En yakın arkadaşlarımdan biriyle yıllarca küs kalmamıza sebep olan bir durum. Aşkın her şeyiyle insanı kör ettiği bir durum. Aşk olup olmadığı da tartışılır. İlk başta sevgilinle arkadaşların çok iyi anlaşır. Sonra sevgili birden bana biraz daha fazla mı zaman ayırsan der. Hadi arkadaşları olarak daha yeni başlamış ilişki tamam dersin tabii git takılın falan. Daha sonra uyuşmazlıklarda suçlu taraf konuma arkadaşların seni dolduruyor sen o yüzden böylesin atakları geldiği için arkadaş konumundaki kişi birden suçlu olur. Sevgilinin tek odağı olmak istemesinden kaynaklı olarak arkadaşlar hızla önemini kaybeder ve kişi sevgilisi ne derse onu yapar, arkadaşlarıyla olan planlarını aksatır, eskisi gibi onlarla ilgilenmez, bir şey olduğunda direkt onları suçlar. Gerçekten çok korkunç bir durum. Bu insanların bu zayıflıkları beni çok üzüyor ve yoruyor.
    gregory_
    Arkadaslarini degistir ,yapacak bir sey yok.Tercihleri yargilayamazsin, hayal kirikligi da onarilir bir sey degil.
     eflayilmaz
     Demek ki senin değer verdiğin kadar sana değer veren bir arkadaşın yokmuş. Bu sayede daha erken bir şekilde farkına varmışsın
      patronicee
      Dostumun sevgilisi benim düşmanımdır herzaman. Arkadaşlarım tarafından tanıştırıldıktan sonra bana da az yavşanmadı değil. Sütten ağzım yandı, ineği öldürdüm.
       atakancavdar
       Eğer bir ilişkim varsa arkadaşlarımın bu durumu anlayışla karşılamasını beklerim. Çünkü onlarda ilişkileri olduğu zaman aynı şekilde bendende anlayış bekleyeceklerdir. Beklediğim anlayışı göstermiyorlarsa eğer hayatımdan defolup gidebilirler umurumda olmaz. Hiçbir zaman hiçbir arkadaşımın yokluğu bana dert olmadı. Bu yaşımdan sonrada olmaz sanmıyorum.
        uzmanjnekolog
        yakın zamanda zaten pişman olacak kişidir bence
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.