Sevgilisine Bakanlarla Çekilmiş Fotoğrafını Göstererek Tehdit Etti: 'Devletin Gizli Ajanıyım''
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Kendisini 'devletin gizli ajanı', 'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sağ kolu', 'özel harekatçı' gibi gösteren bir kişi, birlikte olduğu kadını ve ailesini tehdit etti. Kadının polisi aramasıyla konu Süleyman Soylu'ya kadar ulaştı. Soylu kadını arayarak olayla ilgilenildiğini söyledi. Hürriyet'ten Fatih Çekirge'nin haberine göre, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'la fotoğraf çekilen bir kişinin, kendisinden ayrılmak isteyen sevgilisini ve ailesini "Devletin gizli ajanıyım" diyerek tehdit etti. Eski sevgilisine ölüm tehditlerinde bulunan şahıs, kadının ailesini de tehdit yoluyla dolandırarak para ve altınlarını aldı. Detaylar burada:
   https://onedio.com/haber/sevgilisine-bakanlarla-cekilmis-fotografini-gostererek-tehdit-etti-devletin-gizli-ajaniyim-910539?ref=slider1
   https://onedio.com/haber/sevgilisine-bakanlarla-cekilmis-fotografini-gostererek-tehdit-etti-devletin-gizli-ajaniyim-910539?ref=slider1
    utumasasiilekayanadam
    Aga başlık öyle atılmış ki sanki sevgilisine yan gözle bakanları yakalamış adam onlarla foto çektirmiş gibi ((:
     raselika
     Böyle erkeklerin varlığını gördükçe gerçekten midem bulanıyor tüm ilişkilerden. Umarım gereken tüm yasal işlemler yapılır hakkında.
      stn
      Güç zehirlenmesinin yansımaları
       zodyakli
       Bu ne yaa? Hayal dünyasında mı yaşıyormuş bu dengesiz? Hastaneye yatırsınlar hemen.
        mertiniz
        Bu insanların saçma hareketlerinin sebebi nedir, anlayabilen var mı? Aslında olayın acı bir tarafı da var ki, develet büyüklerini nereye konumlandırmışız, insanlara korku salıyor yakınlarındaki isimler bile..
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.