33
5.9.2020
Sevgilisinden Yeni Ayrılmış Birine Verebileceğiniz En Güzel Öğüt veya Teselli?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   entelbukalemun
   Asla unutamam dediğin kişiler bile siliniyor kafandan zamanla. Unutma, herkesin yeri doldurulabilir bu hayatta.
    cinayetvaraga
    Hayat kısa, kuşlar uçuyor evlat. ve hepsi sıradanlaşıyor.
     obiyagmur
     Bu konular da pek tecrübeli değilim bişey diyemicem
      who_am_i
      Hiç kimse vazgeçilmez değildir
       benita
       Önüne bakman lazım, onu düşündüğün her dakika ömründen gidiyor ve geri gelmeyecek. 5 dakika sonramızın bile garantisi yok. Bu düşünceleri benimsemeye çalış
        zeynebio
        Aaaa kıyamam demek sevgilin vardı ve ayrıldın vah vah..
         ilsasilem
         Artık özgürsüüünnn ve herkes senin potansiyel sevgilin. ENJOY UR LIFE!!
          sozdedegilgozde
          Boşuna eski olmadı. İyi giden bir şey bitmezdi. İyi ki bitmiş deyip yoluna devam etmen senin için en doğrusu. Ağla acını yaşa ama sonrasında yoluna devam etmeyi unutma.
           daisyyy
           Evlenince unutursun boşver :)
            _umut_
            Yakın zamanlı tecrübe olarak konuşuyorum. Onsuz olmaz deme. Her yer kız/erkek ve hepsi de birbirini arıyor inan bana. Görüntünle ilgili değişimler yap. Tarzını iyileştir ve değiştir. Dışarıya da elinden geldiğince bir şey belli etme kısmetlerin kaçar. Başka bir sevgili potansiyeli olan birine eski sevgilinden bahsetme. Dikkat et isimlerini karıştırma. Bak farkettiysen sürekli hayatına girecek olan için tavsiye veriyorum. Çünkü onun hayatına çoktan birisi girmiştir. Bırak seninde girsin.
             djsinemovic
             Benim de çok uzak olmayan bir zamanda bitti. Tamamıyla atlattım diyebilirim. Tavsiyem hiç üzülme, harikasın vs. diyenlere aldırma yakın zamanda ayrılık geçirmemişler onlar unutmuşlar 😂 Bir kere alışmışsın hayatında ciddi bir yer kaplamış bu insan illa ki yokluğunu hissediceksin bu da seni üzecek. Acından kaçmak yerine onu kabullen, bu acıyı yaşaman gerekiyorsa yaşa, hiçbir şey için acele etme zamana bırak. Bir kerede atlatmaya çalışmak seni hayatın akışından da uzaklaştırır zamana yay bu süreci. Üzülüyorsun diye kendini eve de kapatma evet bu konu seni üzüyor olabilir ana bir şeyler yap, dışarı çık muhakkak mutsuz olacaksan da dışarda ol😂 stalklamak istiyosan stalkla mesela tutma kendini zamanla tek tek bakma sayın azalıcak sonra farketmeden bakmayı kesiceksin zaten. Kısacası zaman bebişim zaman..
              ozlmli
              bil ki senden daha kıymetlisi yok bu hayatta ağlasam da zırlasan da geçecek. evet geçerken geçiriyor ama sen neleri atlatmadın ki
               sairsel
               ayrılık da sevdaya dahil ;)
                ninjalargeliyor
                demet akalın eşliğinde dans et
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.