Sevgilisi Erasmus'a Giden Erkek Hüznü
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   Başlık cinsiyetçi olmuş diye bakmayın öyle yüzüme. Ben bir erkek bakış açısıyla yazıyorum. Kadınlar da kendi açısından yazabilir pek tabii. Garip bi hüzündür. En olmadık zamanlarda aklınıza gelir. Çubuk krakeri kırmadan ucu yanaklarınıza değecek şekilde sokmaya çalışırken mesela. Tık diye kırarsınız... Artık çubuk krakerin bir önemi kalmamıştır.
    tahoe_og
    Diyelim gitmedi ve evlendin.Sen işe gittiğinde evde grup seks bile yapar yapacak olan kadın ki bazen ekranlara yansıyor bu.Sevgi, saygı haricinde önemli olan iki husus daha var.Güven ve seks...Hadi diyelim 2 ayda bir sevgilini ziyaret edemedin ve seks yapamadın yanına gidip.Bizim toplumumuz 20 yaşına kadar mastürbasyon yapan toplum yani.E orada 6 ay-1 yıl kalacak diye içim içimi yiyecekse sikeyim öyle ilişkiyi zaten ben Güven olduktan sonra yıllar sürecek Mars görevine yollasan ne olur ki? İsterse gitsin uzaylılarla düzüşsün.Karakterini sikeyim onun ben.
     benita
     Sevgilim varken Erasmus’a gittim, sağolsun sonuna kadar destekledi. Her gün Skype’da görüştük, onun için zor olduğuna eminim ama desteği de benim için önemliydi
      coronavirus
      Artık, çubuk krakerin ucu başkalarının yanaklarına değiyor, başkalarının ağzında kırılıyordur... Hüzün müdür? Bilemedim...
       tsukyomi
       Erasmus'a gerek yok, ülkemiz turizm cennetidir bulmasını bilene/şanslı olana. İnsanın içinde varsa diğer odadan bile hüzün sesleri gelir, içinde olmayanı bulmak lazım.
        djsinemovic
        Erasmusa gitmiş biri olarak söylüyorum benim sevgilim yoktu ama sevgilisi olan herkes aldattı :d Milletle de alakası yokmuş yani fransız da aldatıyodu italyan da türk te.. yok öyle romantik millet falan anlayacağınız :D Sebebi de şu bana sorarsanız oradayken bambaşka insanlarla yeni bir hayata başlıyorsun. Ortamdaki herkesin de tek arkadaşı birbiri herkes o şehire tek başına gelmiş. Sürekli birbirinizle görüşüyorsunuz bi noktadan sonra hep orda yaşıyormuş gibi hissediyor insan. Ben burada bir hayatım olduğunu bile unutmuştum kimseyi önemsemiyordum buradaki akjfs Dönünce dank ediyo insanın kafasına (erasmus süresince sürekli alkollü olmamızın da etkisi olabilir :dd)
         tubilili
         Erasmus Muharrem ?
          aynenbileader
          Erasmus ne? Ondan daha önemli konu sevgili ne demek? o kadar uzağım!
           issizmadaaam
           Allahin manyak ruh hastasi herifi. Olayin alt metni benim dokunmaya kiyamadigima nasil dokunurlar degil, benim yapmadigimi o nasil yapti kafasi. Bi siktir git cidden acilen tedavi ol
            noobzac
            Sana ve senin gibilere sizin kafa yapınızla söylüyorum: Evlilik söz konusu değilse işbu sevgili bırak hüzünlendirmeyi ağlatsa yeridir.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.