Sevgilinizin Cahil Olduğunu Yüzünüze Vurduğu O Talihsiz An
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sozdedegilgozde
   Bir gün bir çocukla flörtleşiyoruz. Her şey çok keyifli gidiyor gibiyken bir gaf yaptı orada dedim ki nasıl? Ben bu kadar cahil bir insanla nasıl sevgili olabilirim? Ben Atatürkçü bir insanım. Bir gün Atatürk üzerinden konuşuyoruz. Ben bir kitap üzerinden heyecanlı heyecanlı bak İngiliz yazar Atatürk ile ilgili neler araştırmış ve bunu nasıl kitap haline getirmiş diye anlatırken demesin mi Atatürk bir İngiliz ajanıydı diye. O an, ya biraz başım ağrıdı da kalksak mı dedim. Sonrasında da görüşmedim. Tabii bir anda muhabbeti de kesemeyeceğim için birkaç gün uzak durdum, yazdıklarının çoğuna cevap vermedim. Sonrasında da hiç konuşmadık. Öylece noktaladım. Korkunç bir deneyimdi.
    lovewkoko
    bak işte buraya iç dökülür... var böyle kötü deneyimi herkesin, cahiller hariç. çünkü onlar cahil olduğunu anlayamıyor. çok güzel bi kız vardı aynı arkadaş ortamında denk gelince tüm erkekler birbirimizi yedik. sonunda ben mesajlaşarak falan bi parça öne çıktım ama o mesajlaşma bile inanılmaz salakçaydı. ben güzellikten etkilenmiş olcam ki umursamadım. soru cevap şeklinde inanılmaz sıkıcı tekdüze bi mesajlaşmaydı. baş başa buluşma zamanı geldiğinde ise hayata karşı olan görüşü, duruşu, tavrı her şeyi kocaman falsoydu. karşımda fiziksel olarak bi tanrıça duruyordu ama mental olarak ucubeden farkı yoktu. cahil teyzesinden annesinden ne öğrendiyse sorgulamadan inanmış. bana NİHAT HATİPOĞLU'nu övdü. hem de dakikalarca. hatta konuşmanın en çok yükseldiği yer nihat hatipoğlu olan kısımdı. kalbim paramparça ayrıldım kızdan.
     ozcan-atalay
     İlişkilerimi siyasi görüşlerime göre belirleyecek kadar cahil değilim, kutuplaşmanın bir parçası olmak istemem, insanlığa bakarım. Ergenlerin yorumlarına bakmayın arkadaşlar öyle kötü bir zamanda yaşıyoruz ki samimi sağlam bir insan bulduysanız siyasi görüşünü çok irdelemeden medeni bir şekilde ilişkinizi sürdürebilecek kadar olgun ve geniş yürekli olun
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.