Sevgilinize Karşı Yaptığınız En Vicdan Azabı Çektiren Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kisacadeniz
   Arkadaşlar başımdan öyle bir hikaye geçti ki artık bir yerde anlatmam gerekiyordu. Sevgilimle güzel giden üç dört aylık bir ilişkimiz vardı. Çok iyi anlaşıyoruz, cinsel hayatımız falan mükemmel. Sevgilimin ev arkadaşı vardı ismi Berna. Ben normalde Aslı'ya (kız arkadaşım) yazmadan önce Berna'ya yazmak istemiştim ama o zamanlar sevgilisi olduğu için Aslı'ya yazmıştım. Neyse ben sürekli bunların evindeyim, sohbet muhabbet akıyor. Tabii kızlar da aşırı rahat. Biz Berna'yla çok yakın arkadaş olduk. Kafalarımız aşırı uyuşuyor görmeniz lazım. Bir gün dışarda arkadaşlarla içerken Berna ağlayarak beni aradı. Sevgilisi terk etmiş yalnızmış yakınlarda bir barda içiyormuş. Gelebilir misin yanıma dedi. Neyse gittim hemen yanına benim kafam da hafif güzel tabii. Bu anlatmaya başladı, zaten sorunluyduk vs. ama terk etmesi koydu modunda. Biz bir iki saat öyle konuşa konuşa kaç bira içtik sayamadım. Benim kafam puslu ama kendimi de kontrol edebiliyorum. Berna, körkütük sarhoş oldu. Eve bırakacaktım onu dedi ki bu halde kızları hiç çekemeyeceğim, size gitsek olur mu? Kız zaten mutsuz, dedim olur hadi gidelim. Bize geldik işte odama götürüyorum kızı. Üstüne de kendi tişörtlerimden vericem o haliyle yatmasın diye. Kız benim odadan çıkmamı beklemeden soyunmaya başladı. Sonra birden öptü beni. Yani ben de erkeğim. O kadar güzel kıza nasıl karşı koyayım, biz o gece birlikte olduk. Sabah uyandık, ikimiz de pişmanız tabii. Kız dedi ki hiç yaşanmamış gibi davranalım olur mu? Ben dünden razıyım olaya zaten. Neyse biz olayı unutmuş şekilde bir iki hafta daha davrandık. Sonra bir gece kız ben artık dayanamıyorum diye beni aradı. O sıra Aslı da şehir dışına ailesini görmeye gitmişti. Neyse gittim ben eve. Sonra Berna demez mi biliyorum çok yakın arkadaşız ama ben o geceyi unutamıyorum, biz o gece de birlikte olduk. Kendi kız arkadaşımın evinde kızı, en yakın arkadaşıyla aldattım anlayacağınız. Yine olay yaşanmamış gibi davransak da duramıyordum artık yerinde. Bir kere Berna aklıma girmişti. Neyse ben Aslı'ya daha fazla haksızlık etmemek için ondan ayrıldım. Çok üzüldü tabii. Berna'yla da denedik olmadı. Bu olay yüzünden kaç aydır vicdan azabı çekiyorum. Aslı'dan sonra da basiretim bağlandı resmen düzgün bir ilişki kuramadım.
    me_out_bye
    Yani biraz karaktersizlik yapmışın. Niye karşı koyaman ? Ben tersi vurdum mu feleği şaşardı. Ama sende de istek varmış. Hoş değil sonuçta aldattın. O bklara girmeden kızla ayrılırsın aklin onda kaldiysa. Sonra gider kimle ne yapiiyosan yaparsin. Çek tabi vicdan azabı 🤨. 🤷🏻‍♂️. Ulan ne temiz bebeyim beeee. Ben de asla öyle fiziksel bişe olmadı. Miletin arkasından iş çevirmem öyle o kdrda değil yani. 🤷🏻‍♂️. 3 5 9 12 ay sene sonra düzelir şey etme. Lanetlenmedin merak etme. xdd
     ladydisko
     böyle seri ve hep ilişki hakkında başlıklar açılıyor aynı kişi misiniz siz
      gulfemkaya
      Kızın ahı uzun bir süre üstünde kalır umarım. Kızdan ayrıl kiminle birlikte oluyorsan ol bu nasıl bir iğrençlik ya
       cinayetvaraga
       Sen de delikanlıyım diye geziyon ortalıkta öyle mi? Kız çok güzelmişmiş nasıl dayanacakmış... öteki kızcağız da dünyadan bir haber garibim sevgilimin kalbindeyim sanıyor. ama adam başkasının kukusunda piknik yapıyor. vay ben adaletini s*keyim.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.