13
1.11.2020
Sevgilinizden Yediğiniz En Saçma Trip
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   hogwartsmektubugelmeyen
   Uzun zamandır bir ilişkim yok, ancak gerçekten çevremdeki saçmalıkları görünce yahu iyi ki yok ya diyorum. Bir arkadaşım sevgilisinden öyle bir trip yedi ki. Yeme sebebini söylüyorum: Yattıkları yataktaki nevresim takımı siyahmış. Herhalde makinede yastık kılıflarından birinin kenarı beyazlamış çamaşır suyundan. Neyse birlikte değiştirirken, arkadaşım kız arkadaşına birini geçirip al demiş. Verdiği kılıf o beyazlı olanmış. Sen beni sevmiyorsun istemiyorsun diye tutturmuş kız. Benim için fedakarlık yapmazsın kendini düşünürsün bu bunu gösteriyor diyormuş. O gece evi filan terk etmiş, çocuk da açmış ne yapayım diyor. Ayrıl dedim, ne diyeyim 😂
    handeyakar07
    Bir keresinde sana Hande Yalar diyebilir miyim dedi hayır dedim. Küstü. Sonra arabasının anahtarını aldım ve orada bitti ilişkimiz.
     mehmet_08
     Parfümümü değişmiştim kime kendini beğendirmeye çalışıyorsun dedi 4 gün konuşmadı
      herseyinaktivisti
      Niçin bana 5 dk içinde cevap vermiyorsun benden daha önemli bir şey mi var demişti.
       ladydisko
       yanlışıkla oyununu sıfırlamıştım üç gün sinirli durdu
        gregory_
        Saçma olmayan trip mi var.
         tsukyomi
         Bayern Münih'in kalecisi yüzünden güzel bir trip yemiştim. Bir ara goygoy sırasında 'sizi Neuer'le hastanede ayırmışlar bence, bu benzerliğin tek mantıklı açıklaması budur vöhöhö' demiştim. Ultra HD salaklık, fatal error. Bunun üzerine birkaç gün suratı sirke sattı. Adama koyan Neuer falan değil, Alman olma ihtimali. Hala Bayern Münih'in adını duyunca tiksinir bolşevik gözlüm.
          redblack
          Evin anahtarini kaybetmisti, tribini ben yedim.
           saygikopat
           Hangi sevgilimin ?
            ceviz-agaci
            Bana kimse trip atamaz yerim onun tribini ama bu 40 yaş altı ergo gençler için cici beylerin tripleri benim için nimettir.
             absurdizm
             sEvGİlİm YoQ
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.