Sevgilinizden Borç İster misiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Sevgiliden borç alınmaz diye bir mit var ortada siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Açıkçası eğer uzun süreli ve güvendiğim bir ilişkiyse çok rahat borç isterim. Sonuçta hayatınızın çoğunu birlikte yaşadığınız ve çok güvendiğiniz bir insan. Fakat daha ilişkinin başlarındaysak yakın arkadaşlarımdan falan isterim borç gideceğim ilk insan sevgilim olmaz.
    arasserin
    Uzun süreli bir ilişkim de olsa borç isteyeceğim en son insan olur genelde önce arkadaşlarıma yönelirim
     the-riven
     En son borç isteyeceğim kişi o olur, hatta büyük konuşmak istemiyorum ama gerekirse kredi çekerim de ondan borç istemem diyebilirim.
      fairytale-
      Genel olarak kimseden borç istemem. Borç veririm ama.
       kisacadeniz
       Borç veririm ama istemem. Genel olarak borç işlerine sıcak bakan biri değilim
        leb
        tabii ki isterim zor zamanimda ilk koşacağım insan sevgilim olmalı
         kalpci
         Sevgilimden her şeyi isterim, o da benden her şeyi ister. Çünkü biz sevgiliyizdir de ondan. Eğer böyle şeylerde bile kafamızda soru işaretleri beliriyorsa sevgili olamamışızdır. Bu da “acaba sevgili miyiz?” Sorunuzun cevabı olsun. Fiziki ve maddi birliktelikler çıkar güder. Taraflar arzunun indirdiği perde nedeniyle gerçekleri göremez. Bu nedenle aldatır ya da aldatılırız. Sonra sevgilim beni aldattı serzenişleri falan. O senin hiç bir zaman sevgilin değildiki kuşum, üzülme. O seni hiç sevmedi, çıkarlarınız gereği birlikteydiniz meleğim, sktret önüne bak. Ama abi ben seviyordum. Sevmiyordun papatyam, sevsen sevmediğini anlardın zaten. Ama abi ben anlamıştım sevmediğini ama ginede seviyordum. O zaman zaten aldatılmayı kabullenmişsinki sen ballı çöreğim
          filiz1.
          sevgiliden borç istenmez. istenirse ilişkinin dinamiği bozulur.verilmezse ilişki biter.her türlü ilişki yara alır. bırak sevgiliyle normal arkadaşla veya akrabayla bile borç işlerine girmeyin.ayağınızı yorganınıza göre uzatın ya da istediklerinizi erteleyin. 5 lirayla 1 ay yaşadığımı bilirim.borç isteyeni de anında hayatımdan çımartırım.o derece önemli bir mesele bu. borç isteyen insandan kimseye hayır gelmez.
           kafatamircisi
           isterim vermezse sen ne kadar fakirsin lan derim))😂
            gossipdio
            çekinirim böyle şeylere ama bence normal bir durum. Ben daha çok borç veren taraftayım
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.